Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 30/F

Figyelt kérdés

Kb 1 éve megismertem egy gyönyörű, okos nőt, akivel 5 hónapja elkezdtünk intenzíven ismerkedni. Az elején sorra utasította el a randikat, úgy tűnt nincs esélyem. Én nagyon szerelmes voltam, ezért ez igen rosszul esett. Ez azóta megváltozott, tegnap úgy éreztem azt várta, hogy megcsókoljam.

Ezalatt az év alatt, viszont az én szemem előtt oszlott el a rózsaszín köd, fokozatosan eljutottam oda, hogy már nem érzek semmit. Az a gond, hogy ennek a csodálatos embernek szerelmi téren csak rossz tapasztalata volt eddig, ha csak így simán elmondom neki összeroppanna. Volt már ilyen az életében. Semmiképpen nem akarom bántani, a lehető leg fájdalom mentesebben akarom lezárni az ügyet. Ilyet csak 16 éves hülyegyerekek szoktak csinálni, nagyon rosszul érzem magam emiatt.


2012. febr. 16. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már azt akarta hogy megcsókold, akkor ő most jutott el arra a pontra hogy talán belédszeretett. Mit ne mondjak elég sokáig kérette magát...


Nos, fájdalommentesen már nem fogod tudni lezárni, mert a másik fél sérülni fog lelkileg emiatt, de ne vedd magadra.

Nézd, ami nem működik, ami már nem jó neked, azt miért erőltetnéd tovább?

Egyszerűen mondd meg neki, hogy egy nagyon csodálatos ember, de nincs meg a kölcsönös szikra köztetek, maradjatok meg baráti szinten egymásnak. Ennyi.

Nem kell túlragozni.


30/nő

2012. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet szépen közölni! Ha nem akarsz tőle semmit, akkor mihamarabb mondd el neki, mert te már rég eldöntötted hogy nem akarsz tőle semmit, de ő még reménykedik. Talán ezzel okozol benne a legkevesebb kárt! Szerintem meg fogja érteni hogy elkésett. Másik eset, hogy legközelebb megcsókolod és lehet hogy visszaszeretsz belé, vagy újra beleszeretsz! 34/F Üdv.
2012. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Macs1209 ***** válasza:

És nem lehet, hogy újra felébresztd magadban?

Tudom, furcsán hangzik, de lehet, ha lenne valami,

akkor újra lángra kapna..


31F

2012. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit elgondolkodnék,hogy neki 1 év kellett ehez,hogy idáig eljusson. Mennyi idő kellene neki ahhoz,hogy lefeküdjön veled ?!

Én passzolnám.....

2012. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el,hogy miután egyértelműen visszautasított téged,te ugyanúgy próbáltad fentartani a kapcsolatot,mint azelőtt.Hanyagolni kellett volna inkább.

Férfi-női barátság látod nem létezik.

2012. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 monica új válasza:
Ha annyira okos,akkor biztos megérti a te álláspontodat.Mond meg neki,ezzel megkímélvén magadat és őt is a további kellemetlenségektől.Így te sem szenvedsz tovább és őt sem csapod be!Késöbb még nehezebb lesz mindkettőtöknek a szakítás!31
2012. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy év? Te jó ég. Kell nem kell. Döntse el. Ha nem akkor viszlát. Nincs második meg harmadik próba. Biztos nem túráztatnám magam egy évig. Nincs az a nő.
2012. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!