Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet emo fiúkkal ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet emo fiúkkal ismerkedni neten?

Figyelt kérdés

Inkább csak levelezés, barátkozás célból. Fiú vagyok én is, de nem emo, és igen, meleg. (külsőre bejönnek az emo-k de először inkább csak barátkoznék velük, hogy első kézből ismerjem meg a kultúrájukat, belső értékeket:)

Fikázni lehet, de sok értelme nincs;) majd csak jön értelmes válasz is.


2012. febr. 16. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Kultúra meg belső értékek? Nem egy 1000 éves hagyományokkal rendelkező népcsoportról beszélsz hanem 14-18 éves suhancokról.

Amúgy nem tudok a kérdésedre válaszolni.

2012. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
netes társkeresők, pszichiátriák, temetők...
2012. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom
2012. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keress a fészen én szivessen imsiznék... sp voltam
2012. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megfelel rám a kérdés, csak értelmét nem látom ennek :D
2012. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!