Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnek beszelni lanyokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek beszelni lanyokkal?

Figyelt kérdés
a facebookon xeretnek baratkozni veluk. hogy erjem el hogy baratkent nezzenek ram? es ne ugy mint aki rajuk maxik. milyen temakrol lehet veluk bexelni hogy valaxoljanak es ne tunjek zaklatonak? kicsi csunyabb vagyok az atlagnal.
2012. febr. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne becsüld le magad. Biztos nem vagy csúnyább az átlagnál csak nincs önbizalmad. Nagyon csúnya ember szerintem amúgy sincsen, maximum karakteres vagy kicsit másabb mint a többi :). Na meg tudsz ellene tenni, divatos ruhák, kicsi sport hogy átalakulj belül és kívül és tessék máris lesz önbizalmad :). Szerintem ne facebookon ismerkedj, azt amúgy sem szeretik, meg nem is hiszem, hogy a lányok ott szeretnének barátokat szerezni, facebook nem arra való. Akárhogy is nézel ki csak egyetlen egy dolog a fontos: ÖNBIZALOM.
2012. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"onbizalom lehetetlen." roma vagyok rondabb is elitelnek/atneznek rajtam. facebook meg kell. mert nem xeretem masnak mondani a kulsom. es ha kep nelkul baratkozom es esetleg talalkozunk utana az illetonek lathatatlan az irasom. volt ra pelda regebben. lehetek akar milyen baratkozo.
2012. febr. 16. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
chat.hu-n barátkozz, ott lehet arc nélkül is
2012. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom hasznalni mert telorol vagyok nem megy a chat resze.
2012. febr. 16. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Előszöris gyúrj egy kicsit nyelvtantudásra.
2012. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!