Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt megalázónak?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy barátomba, úgy alakult, hogy együtt aludtunk. Együtt "alvásnak" gondolhatjátok mi lett a vége... Azt mondja, hogy nem kellett volna, meg megbánta, de akkor jó ötletnek tűnt. Most úgy gondolom inkább bárki mással lettem volna aki később is örül, hogy vele voltam. Hogy lehet ilyet megbánni ha nem csalt meg senkit, és azt mondja nem azért mert béna voltam. Akkor persze elképzelni sem tudtam volna mással. :/ Nem használt ki, tudtam, hogy nem akar semmit, de úgy voltam vele, hogy legalább érezzük jól magunkat, azt hittem ő is jól érezte magát. Mintha nem tudnék egy férfit se boldoggá tenni.... :/ Pedig tudom, hogy ez nem igaz.
2012. febr. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na tehát. Volt egy srác, akibe szerelmes voltál, szexeltetek csakúgy, tudva, hogy ebből nem lesz semmi. A srác pedig azt mondta, hogy megbánta.

Ahham. Hát én ezt annyira nem érzem megalázónak, hogy kiírjam GYK kérdésnek... Gondolom a srác tudta v. sejtette, hogy szereted és úgy érezte kihasználta a helyzetet, ezért bánta. Vagy mert béna voltál, és csak udvarias volt, hogy nem mondta ezt.

De szerintem tökmindegy, sz.rd le, úgyis csak egyszer történt...

2012. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az önbecsülésemnek marha rosszul esik... :/ Nem értem miért nem magalázó...
2012. febr. 16. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Az sem érdekelne ha csak kihasznált volna, de legalább érezte volna jól magát...
2012. febr. 16. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy akkor és ott jól érezte magát,sőt biztos szerintem.

Arra gondolt mikor azt mondta hogy megbánta,nem kellett volna hogy ugysem lesz folytatása.

2012. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Levka Reina ***** válasza:

Ha ő nem érezte jól magát, az az ő baja, szerintem.

El fog jönni az a valaki, akivel kölcsönösen jól érzitek Magatokat. Ne hagyd, hogy emiatt rossz napjaid, óráid, perceid legyenek!

2012. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az én hibám, hogy képtelen elengedni és jól érezni magát. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!