Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó abban hogy néhányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban hogy néhányan nem csinálnak mást, mint minden választ leértékelnek?

Figyelt kérdés
Legyen az jó vagy rossz válasz...akkor mi értelme van törni magunkat ha csak rontjuk vele a statisztikát? -.-" Nem feltétlenül a kérdező pontoz le..
2012. febr. 16. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Te csak azért válaszolsz, hogy felhúzd a statodat? Mi abban a jó? Ez nem egy játék, ahol el kell érni a 100%-ot, hanem egy oldal, ahol segítséget kérnek mások, és te adhatsz, vagy legalábbis elmondhatod a véleményed. Egyébként ez engem is idegesít egyszer azért pontoztak le, mert mertem normális választ adni egy meleg fiúnak.

De engem az jobban zavar, hogy ha egy lánynak van szexuális problémája, egy olyan kommentár biztos hogy lesz hogy "gyere majd én megtanítalak az orgazmusra, majd én jól meg...."

De akik ezt csinálják ettől a kérdéstől nem fogják észrevenni magukat, meg megváltozni, ha ez a szórakozásuk

2012. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naná, hogy nem. néha csak azért pontoznak le, mert meglátják a nevet...én legalább felvállalom a nevem, nem névtelenül kötekedem
2012. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én momentán leszrom, na jó azért van bennem egy érzés hogy azért na, lepontoznak, de tényleg ez nem játék, sok ember itt várja a megoldást a bajukra, de sok ember nem arra használja amire ki van találva! Ennél nagyobb baj az hogy kb 1 kérdés 1000féleképen fel van rakva!
2012. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tudom hogy ez nem egy játék, én is rengeteg kérdésre válaszolok normálisan..de akkor is miért pontoznak le?

pl ezt figyi! :)valaki mindenkit lepontozott, de MIÉÉÉRT?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. febr. 17. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!