Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már megszállotság? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megszállotság? Nem vagyok normális? Légyszi olvassa el valaki, nagyon kivagyok!

Figyelt kérdés

Szeretném ezt már elmondani valakinek, de a családom/barátok nem értenék, szerintem.

Szóval, akit szeretek, az most elérhetetlen nekem, több minden miatt is, de...

Annyira szeretem, azt tudni kell rólam, hogy mindig fontos volt nekem a kinézet, de nála már nem számít, mert már mindenhogy gyönyörűnek látnám, és annyira édes a személyisége, senki más nem olyan mint ő.

Elég rosszkedvű vagyok mostanában, néha egészen depressziós, és az az igazság, hogy ő a legnagyobb okom arra, hogy éljek, mert remélem, hogy egyszer majd vele lehetek. Nem tudom, egyébként mi lenne, de azt hiszem semmi nem érne semmit. Ha ő nem lenne, akkor olyan üres lenne az életem, de így néha arra tudok gondolni, hogy ha egyszer talán szeretni fog engem, akkor én is érek majd valamit.

Nincs is esélyem arra, hogy esetleg valaki elérhetőbbe szeressek bele, mert így hogy ő van, mást észre sem veszek, mert ő annyira különleges.

Már annyira idegel, hogy nem tudom elmondani neki, hogy mennyire szeretem. Én azt szeretném, ha én lennék az, aki megnevetteti, akivel boldog lehet, akiben megbízhat. És hogy tudja, hogy én mindig ott leszek, és mindig törődni fogok vele. De arra, hogy ezeket elmondjam, még egyáltalán nincs esélyem, éveket kell még várnom még arra is, hogy ezeket elmondjam.

Szerintetek ez már inkább megszállotság, mint szeretet?

Nem tudom, mi legyen...


Bocsi, hogy ilyen hosszú, és zavaros lett, és nyavalyogni sem akartam:/ Kérlek segítsen valaki...


2012. febr. 16. 20:37
1 2
 1/12 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
És miért is nem tudod neki elmondani? Miért kell várni rá éveket?
2012. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ird le ezt neki ésküld el,csak fogalmazd át egy kicsit :)
2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos sokszor le kell mondanunk dolgokról, személyekről. De a remény hal meg utoljára!
2012. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DonKartács ***** válasza:
100%
Miért elérhetetlen ? A hold is messze van de ember volt rajta (talán) :D Írd le mi történt !!
2012. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult, hogy miért, meg annyira nem is szeretnék róla beszélni, hát röviden mert nem vagyok olyan helyzetben... Elküldhetném, de, ahogy így visszaolvasom, még én is elég elmebetegnek tartanám magam, nem akarom rá is a frászt hozni.
2012. febr. 16. 20:52
 6/12 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy szereted, ha ő nem lenne az életed értelmetlenné válna. Hidd el jobb, ha megmondod neki, minthogy szenvedj akármi is az akadájozója. :) Amúgy hány éves vagy?
2012. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DonKartács ***** válasza:
Tudod miért jának emberek pszichológusos ? mert ami bennünk felhalmozódik depressziót okoz = ezért nézed magad olyanak aminek írd meg priviben és hátha tudunk megoldást mert ugye mindenre ven :D
2012. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan éreztem egy lány iránt.Nem mertem neki megmondani egy évig,hogy mit érzek iránta.Aztán nemrég jött az elutasítás és rájöttem valamire.Túlságosan mitikus és csodálatos valamivé formáltam ezt a lányt a tudatomban,úgy hogy annyira nem is ismertem talán.ÉN is sokáig őrlődtem,ha egyik nap nem láttam már rossz hangulatba kerültem.Ezt nem szabad,ne ess az te is ebbe a csapdába.Merj lépni és jobb lesz.Hiába láttam itt leírva ezt sokszor csak saját tapasztalat alapján láttam be az igazát.
2012. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán te a fiú vagy vagy a lány??

és hány éves? csakhogy tapasztalatot tudjak...pedig itt elmondhatnád, hogy miért nem mondhatod el neki???


Esetleg van neki valakije?? vagy neked van valakid de nem őt szereted , hanem ezt az illetőt akiről szó van??

2012. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány, és 16 vagyok.

Tudom, hogy sok mindent valószínűleg csak beleképzelek, ezért is félek, hogy már túlzásba viszem. Úgy értem, hogy az sem számítana, ha nem olyan lenne, mint gondolom, a lényeg csak hogy ő legyen.

Tudom, hogy ilyen vagyok, egyszer már voltam hasonló helyzetben (nem pont ilyen, de...), és más is megmondta már, hogy egyszer megszívom majd ezzel, hogy ennyire elvakult vagyok.

2012. febr. 16. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!