Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjjel azt álmodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel azt álmodtam, hogy rámmosolygott, és elhívott randira. Reggel megtörtént. Veletek történt már ilyesmi? Ugye milyen érdekes? :D

Figyelt kérdés

Már 3 éve tetszik egy srác, de ő eddig észre sem vett. Nem is adott jeleket, hogy tetszem neki, és az utóbbi időkben is ugyanúgy viselkedett, mint eddig, szval észre sem vett. Valamiért mégis azt álmodtam, hogy rámmosolyog, majd leszólít és elhív randira. Reggel majdnem teljesen ugyanígy történt meg. Veletek volt már ilyen? Hogy megálmodtatok valamit? Én nagyon érdekesnek, meglepőnek, és talán még félelmetesnek is találom.:D

16/L


2009. jún. 4. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy a barátnőm megcsalt. Ma 1 óra körül szakítottunk.
2009. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban félelmetes. :)

De ne tulajdoníts ezért nagy jelentőséget az álmoknak, mert ha rosszat álmodsz akár vele, parázni fogsz és ezért lesz baj. :)

Továbbá, lehet, hogy azért álmodtál ilyet, mert pusztán ez volt a vágyad. Az álmok gyakran félelmekről és/vagy vágyakról szólnak. :)

2009. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de már úgy volt, hogy elfelejtem, és már hónapok óta nem is gondoltam rá, és éjjel meg róla álmodtam, erre reggel...:)
2009. jún. 4. 14:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát már nagyon rég álmodtam róla.:D (2-3hónapja)
2009. jún. 4. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:

én egész beszélgetéseket, sőt, eseményeket is megálmodtam előre...

pl az akkori barátom külföldre utazott egy kezelés miatt, és nem lehetett tudni, mikor jön haza. Arra az időre el volt köztünk vágva mindenféle kommunikációs szál. Innen fogva nem tudhattam, mikor jön haza, csak annyit beszéltünk meg, hogy (természetesen) nekem fog először szólni.

A hónap 17.-én éjjel azt álmodtam, hogy egyik barátnőm (aki a valóságban hallani sem hallott sokat róla, nem hogy személyesen ismerné) vette észre, hogy itthon van, én meg rohantam hozzá, hogy lássam, és kérdeztem, hogy miért nem szólt róla, hogy hazajött... Tömören ennyi.

18.-án, tehát másnap egy barátnőm (nem ugyanaz, aki az álmomban, de hasonlóan keveset tudott a srácról) írt nekem egy ímélt, hogy mint ha látta volna. És láss csudát, nem sokkal később már msnen beszéltünk a sráccal, és konkrétan 2 ember is hamarabb tudott a jöttéről, mint én magam. De még aznap hazajött...

Szóval velem már történt ilyesmi. Igaz, a példa kicsit negatív... 22/L

2009. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem:) velem ez volt az első ilyen, de nagyon meglepett:D bnőmnek meg már volt több ilyenje is.(:
2009. jún. 4. 16:52
 7/9 A kérdező kommentje:
mármint h megálmodta a jövőt.
2009. jún. 4. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár velem nem pasival kapcs. történt ilyesmi, de még általános iskolás koromban megálmodtam, hogy kibékülök a suliban másnap délelőtt a legjobb barátnőmmel, akivel hónapokig "örihariban" voltunk. másnap pontosan úgy történt minden, a békülés meg a körülményei, mint álmomban. döbbenetes volt.
2009. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)))
2009. jún. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!