Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány spriccel amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány spriccel amikor elmegy?

Figyelt kérdés
Minden lány spriccel amikor a elélvez? Valakitöl hallottam hogy lánytól függbde a videókon a legtöbbjük egyformán élvel el.
2012. febr. 17. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2012. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem,nem mindegyik lány.Van,amelyik pl. egyáltalán nem képes az orgazmusra,nemhogy arra,hogy spricceljen...
2012. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó,de ennek mi az oka vajon?
2012. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

azert legtöbb lány ugye képes elmeni mikor masturbál ... akkor ezzek szerint ott a problema hogy még nem talaltak meg azt a poziciot ahol pont ugyan azt érzi mint maszturbalas közben. én páromon anyit mocorogtam , adig csuszkáltam ide oda mig végül pont olyan érzes volt mint mikor magamat izgatam. ha ez megvan akkor müködni fog minden pozicioban.

amugy a kérdésre , minden lánynak van egy bizonyos folyadéka orgazmus után , de az amikor ugy rendesen spriccel az tényleg nagyon ritka. Nekem mostmar orgazmus problemaim nincsenek de spriccelni csak 2x sikerült ...

2012. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-mas: azt sajnos nem tudom.
2012. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Találtam egy érdekeset,bár hosszú,amúgy 2. vagyok.:

"A jelenség hátterében fizikai és lelki tényezők egyaránt állhatnak. Elsősorban tudnunk kell, hogy a jelenleg érvényesnek elismert szakértői vélemények szerint, csupán a nők 30%-a képes hüvelyi orgazmusra. Ez biológiai adottság, nem tehetünk vele egyebet, mint hogy elfogadjuk, és alkalmazkodunk hozzá. A nők többségénél, a bevezetett hímvessző működésén kívül, kiegészítő hatásra is szükség van a kielégüléshez. A csikló aktus közbeni simogatása, izgatása általában megfelelő megoldást jelent erre a problémára. Ilyenkor nem szabad szemérmesnek lenni: hozzuk érthetően partnerünk tudomására, mire van szükségünk. A legtöbb férfi hálás a segítségért és irányításért.


Nehezebben áthidalhatók a különböző lelki gátló tényezők. Nagyon gyakori a meg nem feleléstől, a kudarctól való félelem, az önbizalom hiánya. Ez leginkább a kapcsolat kezdetére jellemző, amikor a nő attól tart, csalódást okoz partnerének. A média sugallta "álomnő" modellnek csak kevés hús-vér hölgy teste felel meg. Az első vetkőzést érthető szorongások kísérik: Mi van, ha nem tetszem neki? Mi van, ha nem ilyennek képzelt? Vajon észreveszi a cellulitiszt a combomon, vagy hogy a mellem kissé meg van ereszkedve? Ezek a gondolatok, illetve a tapasztalatlanság, ügyetlenség érzése megakadályozzák az ellazulást, ami pedig az első, alapvető lépés az orgazmushoz.

Szintén gyakori problémát jelentenek a gyermekkori gátlások, beidegződések. Sok nő retteg az önkontroll elvesztésétől és "állati" ösztöneinek felszínre törésétől. Ezeket ugyanis illetlennek, bűnösnek tartja, vagy egyszerűen fél az önfeledtséggel járó kiszolgáltatottságtól. Márpedig "kívülről figyelve" és kontrollálva az eseményeket, képtelenség eljutni a beteljesülésig. Erre csak a teljes önátadás állapotában, reflexszerűen kerülhet sor. Ha lehetővé tesszük a behatolást, még mielőtt igazán felkészültünk volna rá: az eredmény biztos kudarc."


Itt az oldal linkje: [link]

2012. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon nedvesedek, de még sosem spricceltem.

Viszont mindig van orgazmusom (hüvelyi is).

2012. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha a lány spriccel akivel együtt vagy, akkor nagyon ügyes vagy, örülj neki.Ezt nem minden férfi tudja előidézni egy nőben.
2012. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szoktam spriccelni, ettől függetlenül hatalmasokat élvezek és képes vagyok elmenni többször is. Az, hogy ki tud elmenni és ki nem pasifüggő is. A két exemmel azt hittem frigid vagyok, utáltam mikor szexre került a sor, egyszerűen nem ment és hiába volt nagy a micsodájuk nem tudtam elélvezni. A mostani párom profi az ágyban, vele éjjel nappal szeretkeznék, ha lehetne. :D
2012. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 julcsyka89 válasza:

Mikor önkielégítek, nem nagyon spriccelek. Legutóbb 2 héttel ezelőtt úgy spricceltem hogy csak na. ^u^

Nagyon jól esett, örültem neki. :)

Kb. ennyi...

19/L

2018. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!