Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi kihasználja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi kihasználja, ha egy nő szerelmes belé? Úgy értem, ha ő nem érez semmit a nő iránt csak mondjuk tetszik neki.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 10:05
1 2
 1/11 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Nagyrészük igen.
2012. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2012. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én meg szoktam olyankor mondani (ha szép), hogy szép vagy, de nem tudom veled elképzelni a mindennapjaimat.
2012. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik külsőre, és amúgy is szimpatikus, akkor azt mondanám, hogy próbáljuk meg. Az is igaz, hogy őszinte lennék, és megmondanám még az elején, hogy nem biztos, hogy ez így menni fog.

Az ilyen lehetőségeket nem szabad elszalasztani, ha egy normális kedves lányról van szó.

2012. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell komolytalannak tűnő kapcsolatokban bevallani az érzéseinket a férfiaknak.Meg úgy alapból,amíg meg nem vagyunk győződve arról,hogy ez igazi kapcsolat,addig ne beszéljünk arról,hogy szerelmesek vagyunk.
2012. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én épp mostanság ismerkedtem meg egy pasival, kölcsönös vonzódás megvan, de egyikünk sem akar kapcsolatot. Felmerült a csak szex gondolata is, én benne is lennék, de ő azt mondta, hogy ne, mert fél kockáztatni a barátságunkat. Ehelyett most az van, hogy mindketten küzdünk azzal, hogy csak barátként nézzünk a másikra...


25N

2012. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
11:09 Akkor az rendes pasi, mert a szex szó mindig felszokott merülni az embereknél olyan helyzetekben és általában annak örülnének.
2012. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én sajnos megjártam és egy férfi barátom mondta, hogy az ilyen helyzeteket a férfiak 90%-a kihasználja.

Én azt nem értem miért nem lehet megmondani, ha csak sexet akar. Nem gyerekek vagyunk már, hogy ezt ne értsük meg. Rosszul esne, de az jobban fáj ha kihasználják a lehetőséget.

2012. febr. 17. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akár férfi akár nő az ilyen mindig többségben van. Kevesen vannak őszínték.
2012. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát én elég kihasznált helyzetben vagyok. de még reménykedek és úgy látszik fordul a kocka
2012. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!