Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből látszik hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik hogy egy fiú meleg? Mik a "jelei"? Viselkedésén? Külsején?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha divatbu*zi akkor az öltözködésén, a viselkedésén, és a pípiskedésén!
2009. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
E
2009. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi az előzőért!

Szóval, ezt nem lehet megmondani. Van, akiről süt, hogy meleg, van akiről sosem gondolnád. És van hetero is, akit megelnek néznek. Csak rákérdezéssel lehetsz biztos.

2009. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

ezt így nem lehet meghatározni hogy ki meleg ki nem.

van olyan hetero akire simán azt mondod hogy meleg és van olyan meleg akiről soha nem gondolnád hogy azt.

pl: nekem egyik ismerősöm meleg és amikor először találkoztunk akkor teljesen elvoltam tőle ájulva hogy de jó pasi mondhjuk most is elvagyok mert télleg rohadt jól néz ki és a tévhitekkel elllentétben nem nyávog egyáltalán nem nőies aztán talizgattunk jóba lettünk és aztán elmentünk vásárolni és behúzott egy boltba hogy venni akar valamit a szerelmének. tudtam hogy van valakije úgyhogy még idájig nem is döbbentem meg.aztán láttunk egy nőt hosszú hajjal és megjegyezte a haverom hogy: cicámnak is már olyan hosszú a haja mondtam is neki hogy ne növessze tovább mert úgy fog kinézni mint egy nő. na bumm.kiderült hogy meleg.szal csak megismerés után lehet megtudni hogy az illető az e.amúgy még mindig haverom a srác és nagyon szeretem^^

2009. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!