Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiuba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milili kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiuba, de nem hiszem, hogy az érzés kölcsönös. Elmondjam neki, vagy nyomulósnak tartana?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,és 11 és fél éves vok,a srác pedig mellettem ül
2012. febr. 17. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne mondd el semmiképpen, főleg, ha nem kölcsönös. Borítékolnád magadnak a pofára esést. Tapasztalatból mondom :)

Inkább beszélgess vele, töltsetek együtt időd, dicsérd meg, milyen jól néz ki ma, esetleg mondhatod neki, hogy nagyon rendes fiúnak tartod, és örülsz, hogy melletted ül. De szerelmet semmiképp ne vallj neki.

2012. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez édes :)

Én is hasonlóképp voltam (a fiú 19 volt, én 18) elmondtam neki, de ő mondta, hogy nem, és nem bánja, hogy elmondtam, nem érzi cikinek. Azóta nem igazán beszélünk, de ha találkozunk buliban, egy-két szót váltunk, szóval nem ciki meg semmi ilyesmi. Először próbáld kideríteni, kölcsönös lehet-e. Aztán ha nem jutsz semmire legjobb út az egyenes beszéd. Ennyi idősen a fiúk gyakran nem szeretik, ha az adott lány megtudja, hogy tetszik nekik, ezért igyekszenek ezt titkolni. Remélem, nem mondtam nagy hülyeséget :D

2012. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ha megmondod neki, és nem kölcsönös, akkor már simán barátok sem lehettek. 1. voltam.
2012. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh... nőnapkor tőle kaptam virágot....
2012. márc. 26. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!