Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek milyen egy igazi férfi?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 16:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hogyan viselkedik?
2012. febr. 17. 16:04
 2/13 anonim ***** válasza:

természetesen, önmagűát adja, nem nagyképű,kedves és tiszteli a nőket.

ezen felül értelmes és nem ronda.

2012. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Szőrös, izzadt, kicsit büdös. Hangosan fingik. Szereti a focit és a sört. Ha sör nincs a fröccs is ok. Nem gond neki ha egy-két napig nem fürdik. Orgazmus után befordul oszt alszik. Elfelejti az ünnepnapokat. Horkol mint egy állat.
2012. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Macho kisugárzású,céltudatos,értelmes,kreatív,jóízlésű,udvarias,kedves,őszinte,valamennyire izmos,jófenekű :)

Na ilyennel nem nagyon szoktam találkozni.

2012. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Legyen ugye kedves, megértő, őszinte. Legyen humoros (de ne legyen poéngyáros). Legyen romantikus (de ne túl nyálas). Legyen meg a magához való esze, és legyen magabiztos, nyújtson biztonságot, ha vele vagyok. A számomra ideális pasi mellett igazi nőnek érezhetem magam; ő olyan dolgokat is ki tud hozni belőlem, amiket előtte nem is hittem volna, hogy bennem vannak... Rá tud venni olyan dolgokra, amiket magamtól sosem tennék meg. Legyen még laza, férfias, ne piperkőcködjön, ne legyen divatmajom; legyen inkább egy kicsit "rosszfiús".

Nagyjából ennyi, azt hiszem. :)

2012. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
férfias (kívül), határozott, laza, humoros, igényes, ha kell "kemény", ha kell kedves.
2012. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
kihagytam, hogy intelligens :)
2012. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Látom a csajok részéről vannak elvárások és ti mit adtok cserébe?
2012. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tudtam, hogy ezt valaki beírja :D részemről ezek nem elvárások, hanem az igazi tökéletes férfi, akiről a kérdés szólt, és aki nem létezik. természetes, hogy tudok olyan embert is szeretni, akiben ezek nincsenek meg, és ha valakit szeretek, azt elfogadom a hibáival együtt. tulajdonképp ezt várom el a másik féltől is, de a kérdés nem erre vonatkozott
2012. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja, amúgy


"és ti mit adtok cserébe?" ha már tudni akarod, egy ilyen pasinak járna: szeretet, főzés, mosás, takarítás, szex, masszírozás, focinézés közben csöndbenmaradás, haverokkal sörözni elengedés (persze csak ha hűséges is!! :D), közös programok, stb stb :D

2012. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!