Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is érdeklem őt igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is érdeklem őt igaz?

Figyelt kérdés

Van egy titkos szerelmem, akivel már nagyon úgy éreztem hogy összejövünk. El kell mennem bálba, de ő nincs meghívva, és már napok óta mondogatta hogy biztos találok valami csávót aki rámakaszkodik.

De ma minden más. Felsoroltam neki fokozatosan egy halálos szexi összeállítást (abszolút nem bálba illőt, de olyat hogy a fél megye végigmenne rajtam ha meglátná) de csak annyi a reakció hogy biztos jó lesz. Ennyire nem érdeklem??? Azt hittem hogy ő is járni akar velem, meg aggódik értem, erre tök érzéketlen! Azt tudom róla hogy sokszor nem mondja el a véleményét, magába fojtja, de ezúttal más van, igaz? Nem is aggódik hogy bepasizok vagy valami :(

21/L


2012. febr. 17. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

lehet h pont ezzel írtad le magad előtte.


20L

2012. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mondja ki, de közben magában megőrül :/ mint én :@
2012. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nielindi ***** válasza:
mire gondoljon szerencsétlen, ha egy ribinek öltözöl, ha nem arra, h fel akarsz szedni valakit?!
2012. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Minek soroltad fel?Minek akarta manipulálni?Teljesen felesleges volt.

A bálból írj neki egy sms-t, hogy hiányzol.Ha nem lesz rá reakciója holnap estig,akkor felejtős.

2012. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De miért nem mondja ki? Egy cseppet sem féltékeny, annyira sz@r érzés!!
2012. febr. 17. 18:49
 6/17 anonim ***** válasza:
javítás:minek akartad manipulálni.
2012. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! Még nem jártok igaz? Velem is csinálta már ezt egy lány, iszonyú rossz érzés volt, de mégse mondtam, hogy "Na úgy biztos nem fogsz kimenni az utcára!" És nagyon féltékeny voltam, mert elképzeltem hogy majd mindenki megnézi magának vagy többet is akarnak tőle wááá :@ sztem hülyeséget csináltál,beszéljétek ezt meg...
2012. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A bálból írj neki egy sms-t, hogy hiányzol.Ha nem lesz rá reakciója holnap estig,akkor felejtős.
2012. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csináltál szerintem:/ Valld be mit érzel, beszélj vele! Mert lehet ő is érez valamit, de ha efelsoroltál neki, biztos arra gondolt, hogy totál nem kell neked, és csak felakarsz szedni valakit...
2012. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgot velem is csinált egy lány, kicsit mások a részletek, de valami ilyesmi féltékennyé tétel/manipulálás volt a cél.


Akkor én is azt mondtam, hogy "Jóvan!", pedig nem esett jól.


Leírom ezredszerre ezen az oldalon, a féltékennyé tétel kb. 100 fiúból 5-nél működik. Aki szereti sanyargatni magát, és loholni olyan vonat után, ami úgysem veszi fel. A másik 95 inkább mást keres. És ez nem azt jelenti, hogy ne szeretné a másikat, hanem nem akar ismét felsülni.

2012. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!