Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nő, aki mindig bámul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő, aki mindig bámul, ha találkozunk, de nekem nem jön be. Hogy viselkedjek, hogy észrevegye, hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés
Szóval tömegközlekedés, napi fél óra, és egy időben jövünk néha. És olyankor bámul, meg próbál a közelemben leülni, meg ilyenek. Odamenni nem akarok hozzá, de hogy tudnám a tudtára hozni, hogy nem érdekel, és ne bámuljon?? Tényleg nem akarok bunkó lenni, de valahogy le akarom rázni, mert kicsit idegesítő.
2012. febr. 18. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj úgy, mintha ott sem lenne, nézd levegőnek és ne foglalkozz vele. Hallgass zenét, olvass vagy ne tudom, de hagyd teljesen figyelmen kívül. Ha mégis a közeledbe férkőzne és netán meg is szólítana, akkor közöld vele udvariasan, hogy hagyjon békén.
2012. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer vidd a baratnodet is es elotte enyelegjetek :)vagy vigyel egy konyvet es fel se nezz egesz uton. vagy vegyel fel egy arany karikagyurut :D bar lehet az csak jobban vonzza ha bukik a nos ferfiakra.
2012. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy karikagyűrűt.
2012. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz rá, fordíts neki hátat, ha bámul, ebből rájön, hogy nem jön be neked.
2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, az pont elég!
2012. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmiképp se menj oda megmondani, hogy nem érdekled, mert lehet, hogy baromira félreértetted a szitut, és te jössz ki ebből rosszul, illetve letagadja és azért, meg alapból mert nem illik.

Esetleg ha a közeledben ül, hívd fel a párod és jó hangosan mondd, hogy drágám, meg elköszönéskor: én is szeretlek, nekem is hiányzol. Vagy ha nincs párod, generálj kamubeszélgetést egy ismerőssel, beszélt meg az illetővel előre, hogy hívni fogod, stb.

2012. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj. Had bámuljon, azért van a szeme. Ha az ember észre veszi, hogy valakinek tetszik, nem kell feltétlenül a tudtára adni, hogy ez nem kölcsönös. Nem hiszem, hogy neked árt vele konkrétan, ha néz, ha nem kap jelet, egy idő után úgyis feladja. Vágj közönyös képet és ne vedd észre. ennyi.
2012. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven elég, ha levegőnek nézed. Hadd bámuljon, amíg beéri a látványoddal.
2012. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, had bámuljon! Miért vagy irigy? Lehet, te aranyozod be a napjait :)
2013. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!