Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon tetszik és sokszor látom, hogy néz engem. Vajon csak azért néz mert én nézem őt?

Figyelt kérdés
Mert ha nem érdekelném, akkor nem nézne rám, vagy mégis? Teljesen bizonytalan vagyok, egyszer mintha rám is mosolygott volna, de lehet, hogy csak beképzelem. Szerintetek nézne ha nem érdekelném? 16/L
2012. febr. 18. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem is tetszett sok lány, akit néztem és nézett engem és semmi nem lett belőle. Mert se ők, se én nem kezdeményeztem.
2012. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!