Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kéne visszakozni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kéne visszakozni, nem bánni, nem habozni? Jajjj.

Figyelt kérdés

Mit tennétek? Képzeljétek el ezt a helyzetet: egy lapos, kiüresedett kapcsolatban éltek, amiben nem vagytok boldogok, régóta, de a gyerekek miatt nem lehet abbahagyni. Egy nap jön valaki, akivel egyre közelebb kerültök egymáshoz, és aki szeret, feltétel nélkül. A gond annyi, hogy messze van, de évente 3-4 alkalommal lopott napokat együtt tudtok lenni. És olyankor semmi más nem számít. Aztán elváltok, és újra számoljátok a hónapokat, és vártok, vártok egymásra, újra és újra, pénzt és energiát nem kímélve. Amikor tiszta fejjel belegondoltok, tudjátok hogy lehetetlen- nektek ott ( van még ) a "hivatalos " kapcsolat, de nem tudok nem a másikra gondolni, vele kapcsolatban pedig tudjátok, hogy felesleges, mert nem lehet évekig ezt játszani, 8 000 km távolsággal. Mit tennétek, ha Ti lennétek ebben a helyzetben?

( oké, tudom, hogy kapok majd hideget-meleget,várom a " köveket")


2012. febr. 19. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tölem megértést kapsz, mert pontosan ugyanaebben a cipöben járok, csak éppen én vagyok a "valaki" , és csak 1000km-re vagyok a barátnömtöl, aki még az élettársával él :S

Mi felvállaljuk a dolgot, megmozgatunk minden követ, hogy ki tudjon jönni a gyerekeivel együtt, és együtt tudjunk élni.



35/F

2012. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

túl a barátságon. nézd meg.

mármint komolyan :D abban ugyanez van

2012. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Ha nem megy a hivatalos kapcsolat, akkor el kell válni kérem szépen... Az elvált szülők is lehetnek jó szülők... Te gerinctelen vagy... Válj el, és legyél a szerelmeddel... Ez lenne a korrekt...
2012. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!