Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a pasik harcolni egy nőért?

Figyelt kérdés

Panaszkodnak hogy nem találnak kedveset, aranyosat, normálisat amikor nem is olyat keresnek.

Könnyebb a diszkóban felszedni egy egyéjszakásat.

Ha meg lenne egy normális és nem fekszik le velük két hét, 3-4 randi után, akkor elhagyják és keresnek olyat aki rögtön szétteszi a lábát. viszont néznek nagyokat mikor másnak is.

miért nem értékelik sokan azt, hogy egy lány szeretne várni, jobban megismerni a másikat mielőtt odaadná magát neki?

Nem bírnak egy kicsit sem várni, inkább gyorsan másik p*nát hajtanak de mikor megcsalják őket, meg lelépnek akkor minden nő k****, meg "kihaltak a normálisak".

nem a normálisak haltak ki hanem a férfiakból a kitartás!


2012. febr. 19. 14:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Sok a rossz tapasztalatunk, lehet hogy azért van.

Egy ideig harcol az ember, és ugyanugy pofára esik, utánna inkább nem harcol, a könnyebbet választja, a végeredmény meg ugyanaz.


35/F

2012. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert a nőknek nem is kell olyan aki harcol értük. Beteg ez a világ.
2012. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kérdés, naponta felteszem magamnak én is :( 23/L
2012. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Én képes vagyok várni, jelenleg is ezt teszem. Vannak még rendes pasik azért, csak ritka.
2012. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

de ezt akkor sem értem. ha normálisat akarnak, miért elégszenek meg a könnyen kapható csajokkal, mikor tudják hogy csalódás a vége? mert azoknál szinte előre látható...

és tévedés, van rá igény,csak az ilyen csajok többnyire nem szilikoncicák és nem lehet őket buliban megtalálni.

nálam pl. több pasi próbálkozott, de mikor 2. randin le akartak kapni, meg rögtön a "gyere fel hozzám" -szöveget nyomták, onnantól kezdve kereshettek is mást.

sokszor úgy látom, nem is kíváncsiak a lány személyiségére.

nekik mindegy, csak lyuk legyen. de ennyiből egy pitével is csinálhatnák, komolyan...

2012. febr. 19. 14:52
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
amelyik csávó nem ilyen azt meg észre sem veszitek, nem csak a fiúknak szabad ám kezdeményezni, nem a középkorban vagyunk, édesfaszom...
2012. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
És tényleg le lehet kattanni az effajta általánosításról.
2012. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

aha. én már kezdeményeztem. az lett a vége hogy randi után rögtön az ágyába akart invitálni.

mondom nem vagyok félős, de az hogy én megyek oda, még nem jelenti h k.va is vagyok.

mert hajlamosak azt hinni hogy ha a lány kezdeményez, az feltétlenül azért van, mert a p.ncija viszket.

eszükbe sem jutnak hogy komolyabb dolgot képzel el akár.

2012. febr. 19. 14:55
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
De hogy egyértelműsítsük a problémát. Azok harcolnak a nőkért, akiknek nem elég egyet füttyenteni hogy rohanjatok velük buliba, meg randizni. A többieknek meg erre nincs szükségük. Szóval ki a hibás hogy a férfiak nem harcolnak a nőkért? Hát a nők.
2012. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
most mondtam, hogy azok akik nem ilyenek mint akiket leírtál észre sem veszitek, tehát nem egy olyannál kezdeményeztél akik nem csak a dugásra hajtanak
2012. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!