Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése tapasztaltabb baráttal. Mennyire "kéne" szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

A barátom tapasztaltabb, mint én. Még soha nem is szőrtelenítettem magam ott lent.. Az lenne a kérdésem, hogy nálatok hogy vált be, hogy volt, mit gondoltok, mennyire kéne? :S

Bocsi a hülye kérdésért, de ez eléggé aggaszt.. :S :)


2012. febr. 19. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a teljesen csupaszat szeretem. De szerintem a legbiztosabb, ha megkérdezed a párodat, ő hogy szereti. 22/f
2012. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a minimum a bikinivonal, a többi rész meg rövidre vágva, de lehet hogy ő a csupaszt kedveli, vagy egy kis csík... kérdezd meg őt.
2012. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na ezt szeretném kikerülni.. nem mintha nem bíznék meg benne, csak.. nem tudom, ilyen téren kicsit szégyenlős vagyok. pedig az én érdekem is, tudom..
2012. febr. 19. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem teljesen csupaszra. Azzal nagyon nagyot nem lehet hibázni. Mindenesetre szerintem natúr semmiképp ne hagyd.
2012. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de ha már itt ennyire szégyellős vagy, akkor mi lesz a szexnél? egy kapcsolatban ez teljesen normális, erről kell tudni beszélni, hidd el meg fog érteni.
2012. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jogos. De én kicsit komplikált vagyok, mert magától a szextől nem szégyenlősködöm, ennyire biztos nem. Ettől a témától viszont igen. Még én sem értem magamat.. :D
2012. febr. 19. 16:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Bikinivonal, amúgy meg rövidre vágva... szerintem.


De ha a teljes szőrtelenítés mellett döntesz, akkor ne előző nap csináld először, mert lehet, hogy érzékenyebb a bőröd, és bepirosodik stb. Szóval kísérletezz előtte.


Mondjuk szerintem úgysem azon lesz a hangsúly, de megértem, hogy fontosnak gondolod.

2012. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban teszed, ha megkérdezed, csupasszal is lehet melléfogni erősen.

Szal ha van amit specifikusan kedvel, akkor eléggé elmehet a kedve, ha neked tök más. Van olyan pasi, aki kifejezetten utálja a tök csupaszt.

Ha hajlandó vagy vele lefeküdni, akkor legyél elég bátor ezt megkérdezni tőle előtte. Ha ennyire nem megy vele az intimitás, akkor mi lesz a szexnél? Ha szeretitek egymást, nyugodtan beszélhettek ilyen dolgokról.

2012. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát rendben. Köszönöm a válaszokat/tanácsokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2012. febr. 19. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:

most ő barát barát ?

vagy csak szex barát?

miért nem tartogatod magad majd annak akit igazán fogsz szeretni ?:)

2012. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!