Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az I. számú nőgyógyászati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az I. számú nőgyógyászati klinikán ingyenes a nőgyógyászati vizsgálat? Fogamzásgátlót szeretnék szedni, és új orvoshoz megyek, volt egy abortuszom. Megkérdezi ezt vagy vinni kellene róla valami zárójelentést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 18:03
 1/3 anonim válasza:
TERHES VAGY!!!!
2012. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ, de nem ezért mennék és amúgy meg biztos vagyok benne, hogy nem így van:D nem értem ezzel mire mész... de én előrébb nem jutok szóval légyszives kímélj meg a buta és primitiv hozzászólásaidtól! köszönöm
2012. febr. 19. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ingyenes, de oda kell menni ahova kerület szerint tartozol szerintem. Az abortuszról nem kötelező elvinni a zárójelentést és nyilván az is rajtad múlik, hogy közlöd e az orvossal, de nincs miért titkolni. Ez fontos, jó, ha tudja. Előfordul, hogy rákérdez, amikor felveszi a kórtörténetedet, de nem fog semmit szólni, ítélkezni, vagy másként nézni rád, ez eszedbe se jusson, már ha emiatt nem akarod elmondani, hidd el nem te leszel az egyetlen páciense, akinek volt terhességmegszakítása.
2012. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!