Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám legyőzni a lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legyőzni a lányoktól való félelmemet?

Figyelt kérdés
valaki tudna ebben tanácsot adni ?
2012. febr. 19. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy nem fogják letépni a fejed. ha bepróbálkozol, a legrosszabb, ami történik, hogy visszautasítanak, de annyival is okosabb leszel, hogy máskor hogy cselekedj
2012. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idővel kinövöd.

Nincs mitől félni ők is emberek.

Csak idő kell még neked, hogy rájöjj.

2012. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

melyik megyében laksz?

én meg a pasiktól parázom, gyakoroljunk egymáson..

na ez még rímelt is:D

2012. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez még 19 évesen is így van, de csak azoknál akik teljesen idegenek. Ha pl egy haverom ismerőse (unokatesó, gyerekkori ismerős stb stb) akkor sokkal felszabadultabb vagyok vele, jól elbeszélgetünk, viszont az idegen csajokkal egyszerűen nem tudok. Neked is ezt tudnám ajánlani, hogy próbálj először az ismerősi körödben levő csajokkal beszélgetni, talán ez segít egy kicsit feloldódni (gondolom én).


(Amúgy ott van az előttem író kedves hölgy, próbálj meg elbeszélgetni vele! :))

2012. febr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MOst mit etetitek szegény srácot, igenis veszélyes csajozni, láttátok már a gyilkos punci c. filmet???Úgyhogy eszedbe se jusson a punci közelébe menni, mert le tépi a pö-csöd.

Vagy csatlakozz hozzánk, és az erő veled lesz, az erő hatalmas,ifjú padavan.

2012. febr. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerezz lánybarátokat. Rá fogsz jönni, hogy ugyanolyan emberek, mint te vagy bárki más. Sőt, ők még sokkal jobban félnek az elutasítástól és általában kevesebb önbizalmuk is van.
2012. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!