Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy hülyeség ez a "fiúnak kell először ezt csinálni/lánynak meg azt kell" stb?

Figyelt kérdés

Mármint miért lenne baj pl, ha egy lány kezdeményezne? Most tényleg, nem mindegy, hogy ki mit csinál? ha ő bátrabbnak érzi magát, vagy valami akkor miért ne?

Ez most csak azért merült fel bennem, mert egy barátnőm szemez már egy jó ideje egy sráccal, és amikor megkérdeztem, hogy miért nem szólítja meg akkor azt mondta, hogy "az az ő dolga lenne"... és mi van ha kiderül, hogy ő lenne majd az élete szerelme, csak ilyen triviális dolgok miatt inkább elszalasztja


2012. febr. 20. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csak te gondolod, én is k*rvára így gondolom. Sajnos azonban mi vagyunk kisebbségben.
2012. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a kidolga-midolga... A férfi dolga a tűzgyújtás meg a medvekergetés. És ha olyan puhap.cs, hogy nem mer még csak odajönni sem hozzám, akkor maradjon is csak távol.
2012. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a "felszedett a csajom" majdnem ugyanazon a szinten van mint az "anyukám szerzett nekem egy barátnőt"...
2012. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szabadság-egyenlőség-testvériség.

Na ha ez államok megdöntésére is elég volt, nehogy már leessen a gyűrű bármelyik emancipáció élharcos ujjáról hogy adjon egy kis lökést a kiszemeltjének, mivel amúgy is a nő választ.

Szóval itt az egyenlőség kora, lehet élni vele.

34 ffi

2012. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bizony, felesleges ennyire ragaszkodni ilyen elvekhez, mert pont a lényeget veszti el így vele az ember. Bár ezt leginkább azok szokták, akik képtelenek maguktól eldönteni, hogy mivan, és inkább lemásolnak valami jólmegmondottat, aztán hatörik, ha szakad, belekapaszkodnak. Egy kis lazaság, emberek.
2012. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez tènyleg kissè butaság,hiszen sok lány várja,hogy "megküzdjenek" èrte a pasik,aztán meglepőnek,ha a kezdemènyező csajok elviszik az összeset..aztán sírnak,hogy olyan magányosak,pedig ez abszolút csak rajtuk múlna...
2012. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De itt nem csak erről van szó. Ha "csak úgy" megtetszik valaki, akkor nyilván beszélgetést kezdeményezek.

De ha látom, hogy csak toporog, mint a sz.rógalamb, ÉS nem tesz semmit, akkor számomra már nem egy határozott férfi (és mint ilyenre, felnézni sem tudnék).

Egy pasi legyen tökös.

2012. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tökösségnek rengeteg mércéje van. Lehet valaki über tökös, égő házból gázpalackkal kirohanó, ám hogy van-e kedve hülyét csinálni magából egy szeszélyes nő kedvéért, az már más kérdés. Itt a XXI. század. A fehér lovakból kolbász lett, a hercegeknek meg csömörük lett. S sajna erről nagyrészt a hercegkisasszonyok tehetnek.

34 ffi

2012. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy intelligens nő pontosan tudja, hogy adja úgy a pasi alá a lovat, hogy a pasi meg legyen róla győződve, hogy ő szedte fel a csajt! ;)
2012. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre rengeteg közhelyet tudnék felsorakoztatni (úgymint "Aki mer, az nyer" vagy "Bátraké a szerencse" - ésatöbbi). És nagyrészt igazad is van, hogy van benne némi rizikó - ugyanakkor csak a saját oldalamról tudok nyilatkozni. Senkivel sem bántam "féregmódon", ha kezdeményezett.
2012. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!