Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek, hogy nálunk élne a világ legszebb női?

Figyelt kérdés
Külföldön sokkal szebbek vannak,legfőképp Dél-Amerikában.Magyar nőket csak a smink teszi,a mentalitásukról meg ne is beszéljünk (tisztelet a kivételnek!).

2012. febr. 21. 00:21
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
67%

Saját tapasztalatként azt tudom mondani, hogy nagy átlagban a magyar nök toronymagasan a nyugateurópai átlag fölött vannak szépség terén .

Dél-Amerikában nem voltam soha.


35/F

2012. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
60%
ezt én sem értem,szlovákiában,szerbia,ukrán és oroszoknál is ezerszer szebb nők vannak
2012. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
71%

Ezen én is sokat filóztam, úgy gondoltam butaság ez az elmélet, de külföldön éltem 3évig (Ausztriában), az utcákon nagyon ritkán láttam olyan nőt akit szépnek lehetne nevezni, de ha néztem a tv-t és megláttam egy kivételesen szép nőt végre megnyugodtam "jaj, OK. itt is vannak csodaszép lányok" aztán néztem tovább a műsort és kiderült, hogy a csajnak magyar felmenői vannak, vagy valamilyen úton-módon köze van a magyarsághoz (benne van a vérében valami magyar). És akárhányszor egy szép nő jelent meg a tv-ben, mindig az derült ki, hogy valamennyire magyar!

Hát nekem ez a tapasztalatom :)

25/l

2012. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Én végigpróbáltam már a színskála minden egyes fokozatát, a magyar lányoknál szerintem a neveltetés miatt teszem le a voksot. Hiába félig amcsi nevelést kaptam, a magyar kultúrában a nő-férfi összhang jobban megfogott. De lehet, hogy egy amerikai nőt hamarabb elvennék. Tényleg nehéz kérdés.
2012. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 BlackSword ***** válasza:
Ennek valamilyen szinten genetikai okai vannak... A magyar (ami óarab nyelven is keveréket jelent) a történelme során sok más néppel keveredett, és így frissült a genetikai állomány... Ellenben Nagy Britannia, ahol ez a keveredés jóval kisebb mértékű, ott csúnyábbak is a lányok rendesen...
2012. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nem attól lesz egy nő szép hogy magyar felmenői vannak.A román csajok hasonlóak a magyarokhoz,oroszok között is vannak jók,de ők eléggé hasonlóak,Szerbiába meg Ukrajnába biztos szebbek élnek mint nálunk.
2012. febr. 21. 01:11
 7/51 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
74%

Komolyan emberek néztétek már az utcán az igazi nőket?

A magyar nők változatosak szépek odaadóak. És nem a fiatal cicákról hanem az igazi nőkről beszélek. Külföldön arányaiban jóval kevesebb nő van. Volt szerencsém bejárni szinte egész Európát és egyéb országokat. Sehol nem láttam ennyi szép nőt mint itt. Persze vannak szépek máshol is de ott inkább az egzotikummal fognak meg nem azzal, hogy valóban szépek. Egy ázsiai vagy afrikai származású is csak azzal fog meg többnyire, hogy szokatlan. Ha több időt töltenék ott, lehet még akit eredetileg szépnek tartottam az se tetszene már. A magyar nők igen is a legszebbek a világon.

2012. febr. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
68%

A helyes megfogalmazás,hogy "nálunk èl arányaiban a legtöbb szèp nő".Mi mèg már megszoktuk a jót,ès èszre se vesszük őket,mert az egzotikus,változatos szèpsègekre figyelünk,akiket a reklámokban nyomnak a a pofánkba(de ott sem mindenki ilyen)..

Magyar nők forever!<3

2012. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
91%
Nem arról van szó, hogy itt élnek a legszebb nők, hanem, hogy az akit te itt csak átlagosnak tartasz, azt a német utcákon lerohanják. Az ÁTLAG jobb. De az tényleg jobb. Attól hogy Angelina Jolie brit, még a brit nők 90%-át hosszú bottal sem piszkálnám! Ha tegyük fel, chilei a szépségkirálynő, attól még a chilei nők 90%-a még mindig lelakott cigánylányak néz ki. A példa erre akármelyik haverom, aki hosszabb időre volt nyugaton külföldön: ha hazajöttek az első nap nem lehet velük beszélni, mert csak forgolódnak, mint a napraforgó, és hálát adnak a magyar lányokért. Más kérdés, hogy a környező országokra is igaz ez, ergo igen, Romániában is, Szerbiában is, de ezekkel az országokkal kvázi eléggé nagy átfedésben áll a génbankunk.
2012. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó három nagyon jól megfogalmazta a dolgot. De nyugi, magyar srácok, a mi répánkat is nagyon szeretik ám a külföldi nők!
2012. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!