Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy egyszerű ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy egyszerű ragaszkodás?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudtam először, melyik kategóriába írjam ki a kérdésem, mert talán inkább "lelki dolgok" címke illene hozzá... Szóval az a helyzet, hogy nekem nincs párkapcsolatom, viszont van egy fiú ismerősöm, akivel egy klubban vagyunk, összeköt minket az egy közösséghez tartozás, és mivel viszonylag közel lakunk egymáshoz, sok a klubbal kapcsolatos feladatban együtt veszünk részt. Neki van barátnője, akit szintén ismerem, és nagyon bírom, nagyon kedves lány. Tehát ezzel a fiúval relatív sok időt töltök, és azt vettem észre, ha hosszú időig nem találkozunk (ez 2-3 hét), akkor elkezd hiányozni csak úgy a közelsége... Felmerült bennem, hogy szerelmes vagyok? Viszont mikor mellette vagyok, igaz, hogy jól érzem magam vele, és néha jól esne megölelni, de annyira fizikálisan nem vonzódom hozzá, hogy "de jó lenne megcsókolni"... Szóval fura ez nekem... Mit gondoltok, ez szerelem? Persze, nyilván ezt én tudom (vagyis kellene tudnom, mivel halvány lila gőzöm nincs, hogy most mi van), de érdeknének vélemények, esetleg valaki volt-e már így... Köszi!


L21


2012. febr. 21. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem az nem ennyiben nyilvánul meg hogy most hmm hiányzik mert nem láttad egy ideje

ha szerelmes vagy mindig látni akarod hogy ott legyen mert akarod, rajta pang az agyad napi 26-27 órában. de van hogy napi 2 napot is gondolkodsz az emberen.

szóval igy leirás alapján nekem nem tűnik szerelemnek.

egyszerűen csak jó a társasága és nagyon jó barát ennyi :)

2012. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ő viszontszeret,akkor szerelem lesz.Most ez mégcsak kiváncsiság,kémia,vonzalom,barátság keveréke.
2012. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelem. Nekem nagyon sok fiú barátom van, imádom őket, nagyon sokat vagyunk együtt. Most egyik barátom nem tud lábra állni, 1-2 hétig nem is találkozunk és hiányzik. De nem vagyok szerelmes, csak nagyon jó barátom. Szeretek vele lenni, néha megölelgetem, de ez nem szerelem.
2012. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!