Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intelligens lányokkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, de ott nagyjából kétféle "csoport" található:

1.) Nem túl okos, de annál dekoratívabb lány, aki csak a buli miatt jár egyetemre.

2.) Az előző ellentéte. Okos, viszont elhanyagolt, nem túl szép.

Nem azt mondom, hogy nincs kivétel (konkrétan egyet ismertem, de neki van barátja). Hol lehetne intelligens és szép lányokkal ismerkedni? Mondjuk a véletlen találkozásokon kívül.


2012. febr. 23. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd most a zorbán nagyvezír tesz róla, hogy ne csak a buli miatt járjanak egyetemre.
2012. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Attól még nem lesznek okosabbak. :/
2012. febr. 23. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
olyan van?
2012. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy biztos.
2012. febr. 23. 18:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Természettudományi szakon keresgélj, oda nem nagyon mennek kamuegyetemezgetni.
2012. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos jogásznak készülök, és itt eléggé rossz a felhozatal.
2012. febr. 23. 18:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Haverom szerint ez oximoron... :)
2012. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ez forditva is igaz,én lány vagyok és szintén jogon tanulok. Te melyik városban tanulsz kedves kérdező?:)
2012. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz a könyvtárban, hátha ott találkozol egy neked tetsző, értelmes lánnyal. Egyébként én is a természettudományi, orvosi területű szakokra gondoltam, de biztos jogon is vannak ilyenek :)
2012. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Háát az orvosis lányok 90%-a pedig boldog, párkapcsolatban él évek óta, nálunk is iszonyat sok a szingli srác. Amúgy pedig a jogászok, ha valahol, akkor nálunk biztos nem örvendnek nagy népszerűségnek még a csajok körében sem.
2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!