Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ez az álmom!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Em0 Girl kérdése:

Miért volt ez az álmom!?

Figyelt kérdés

Álmodtam egy sráccal...nagyon rég szerettem,de megcsalt. :( és az már évek óta volt,de tegnap volt vele egy álmom,nem nagyon emlékszek rá,de egy képkocka mindig bevillan:az ajtóm mellett áll és a fejét az ajtófélfának dönti és csak a fél arca látszik...

ez mit jelent?


2012. febr. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit.

Felejtsd el.

2012. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam hogy az álmok a saját rejtett vágyaink... Magadból indulsz ki. 14L
2012. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Azt, hogy a másik fele nincs meg.
2012. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak félig akar... Mármint nem biztos benne
2012. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
minden értelmes és használható válasznak adok zöld kezet ^^
2012. febr. 25. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valami élmény előhozta ezt az emléket és megjelent az álmodban.

Bármi előhozhatta szerintem, akár egy fiú aki hasonlított rá és láttad a buszon, vagy egy szerelmes film, esetleg megcsalás. Lehet hogy nem is tudatosult benned, de a tudatalattid előhozta az álomban.

Nem vagyok szakértő, de szerintem ez logikus. Az kizárt, hogy azt jelentené, hogy a srác akar bármit is, hiszen ez a te álmod. Remélem segít :)

2012. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó,nagyonköszi ez volt a legjobb válasz eddig :D
2012. márc. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!