Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hülye a kérdés, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hülye a kérdés, de?

Figyelt kérdés

Szóval tudom sok ilyen kérdés születik, de most komolyan kérdezem, nem viccből...

Ma mentem haza és a helyi járatos buszon egy srác vagy 10 percen keresztül bámult, vagyis inkább nézett a szemembe folyamatosan, pedig eredetileg háttal állt nekem.

Mi lehetett az oka??

(lány vagyok...)


2012. febr. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szõke vagy?
2012. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
-tényleg hülye kérdés. Csak azt a választ szeretnéd hallani,hogy tetszel neki. De tedd fel az ezos témába ott vannak gondolat olvasók.
2012. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hátul is szeme nőtt ??? :O
2012. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok szőke, na jó sötétszőke, és barnának tűnik,alapból természettudós vagyok, diplomával róla


egyszerűen nem tudom hova tenni...

amúgy nem, pont azért nem értem, mert nem tartom magam olyan lánynak aki bárkinek is tetszene...

2012. febr. 23. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz a sráccal!!! Lehet, hogy Voldemort nagyúr új testet talált... Szegény Mógus is megjárta... Elég ronda volt a hátsó arca...
2012. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
..akkor ti farkas szemeztetek háttal,tetszel neki ez biztos..
2012. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy megfordult, és úgy nézett :-) de jókat derülök a válaszokon , bár a kérdés komoly...
2012. febr. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!