Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Miért menekülök folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért menekülök folyton kapcsolatokba? Ábrándokba?

Figyelt kérdés

A szerelmi életem eddig kb így zajlott: elmentem egyetemre, találkoztam egy sráccal, azonos szak érdeklődés ilyesmi.. de nem jött össze, mert nem illettünk össze, 1 év 8 hónap 15 nap után otthagytam. Ezek után depressziós voltam kb fél évig, nagy nehezen kirángattak belőle. Ezek után nyáron egy már ismert sráccal facebookon összejöttem, tanidőben kiderült, hogy nem fog menni, másfél hét után szétmentünk. Utána az egyik oktatómba "zúgtam" bele, de hamar rájöttem több okból sem fog menni. Ezek után sokáig ápolgattam a lelkem, most kb helyre jöttem jól vagyok. Most megint van egy srác, aki tetszik, de barátnője van, egy másik országban, így nem is reménykedem annyira.


22/L


2012. febr. 23. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább miért hagyod ott mindig a kapcsolatokat?
2012. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az elsőt azért hagytam ott, mert nem volt jó, nem szerettem szerelemmel, max barátként, az utolsó négy hónapban már megjátszottam a szerelmet, mert nem akartam otthagyni. A mai napig aggódom érte és hiányzik, de jobb nélküle. Ő azóta továbblépett egy barátnőmmel.


A második pedig tényleg net meg minden, szóval ott nem is találkoztunk igazán, talán 2x mielőtt "összejöttünk" és elég gyorsan kiderült, hogy nem működik, folyamatosan stresszeltem amiatt, hogy a háziját jól írjam meg, hogy ne boruljon ki stb.

2012. febr. 23. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
jó akkor ezt is felejtsd el és legyen egy következő.
2012. febr. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!