Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy emberrel ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy emberrel ilyet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, egyetemista vagyok, van egy oktatóm, akinek a legnagyobb szórakozása az, hogy a hallgatólányok magánéletébe, kapcsolataiba szól bele.

Mellékszál: az említett oktató irodájában "lakik" egy másik oktató, akivel mindig húzz az agyam, hogy mi ketten...


Szóval épp mentünk ki óráról és közölte az illető, hogy kéne nekem 1 pasi... mire én válaszoltam, hogy dehogy kéne, meg nem is látom nagy valószínűségét a dolognak, mire visszavágott, dehogynem! itt van pl. az a másik oktató.. (név szerint mondta). Mire közöltem vele, hogy menjen már, mert ez nem igaz, és szarul esik...

Közben kiderült, hogy az emlegetett személy ott állt velem szemben, csak én nem figyeltem oda...


Miért kell ilyen helyzetbe hozni két embert, ha velem szórakozik is, nah de egy kollégával??

23/L


2012. febr. 23. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

túl sok hülye ember van, akiknek ez a legjobb szórakozása...

nem kell velük foglalkozni, mert az okoz nekik örömet

2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manesz ***** válasza:
100%
nálunk meg a fizikatanár öröme a diákok meghúzása, engem pl fizikából...
2012. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért az más...
2012. febr. 23. 21:16
 4/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Igen, más, az rosszabb.:D
2012. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen életbe beszóló kis majmokat, akik nem tudnak kussolni.
2012. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Emellett nagy koponya, így feljogosítva érzi magát...
2012. febr. 23. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Hihetetlen sok aberrált,és lelki beteg ember van sajnos manapság.Néha elgondolkodom hogy miért teszi fel sok ember a rengeteg idejét arra hogy megbántsa a másikat de csak sajnálni tudom őket és tanácsot adni (ha elfogadja) KEZELTESSE magát.NE törődj vele!!!
2012. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje de alacsony a kerítés ...
2012. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod te is elviccelni?
2012. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok az a fajta, olyan sokkot kaptam, hogy utána fél óránkeresztül dadogtam...
2012. febr. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!