Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy mindenféle csaj bejöjjön nekem?

Figyelt kérdés

Van annyi szép csinos lány, nekem mégis általában az ilyen cukipofa legtöbbször szőke csajok jönnek be. Mit csináljak, hogy sokkal többféle csaj bejöjjön?


Meg én ha az eszemre figyelve nem is szeretnék annyira szőke barátnőt(nem azért mert előítéleteim vannak velük, csak nemtom) mégis legtöbbször a szőkék tetszenek...


Van annyi szép csinos nő, nekem mégis sokszor azok a csajok jönnek be, akik mondjuk nem a legszebbek, meg ilyen cuki kis szőke csajok...


Mielőtt valaki azzal jönne h majd ha csalódsz... Csalódtam rengeteget egyébként.


2012. febr. 24. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Add le a szintet. Amúgy meg bármit tehetsz, ezek a kiscsajok fognak tetszeni.

Talán akkor van esélyed, ha megismerkedsz az összes csinos lánnyal, és akkor belső alapján is értékelni tudod őket, nem csak kinézetileg.

2012. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak, hogy sokkal többféle csaj bejöjjön? "


Nincs ronda nő, csak kevés ital.

2012. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek nagy igényeim tényleg, sőt sokszor egy szebb nőiesebb mondjuk fekete hajú gyönyörű nő helyett is egy kicsit csúnyább szőke hajú kis cukicsaj jön be. Nem tudom miért, pedig tudatosan olyat nem választanék. Nem azért mert előítéleteim vannak velük, csak ugye a férfiaknak egy nőies nő jönne be inkább nem ilyen cukikiscsaj. Viszont mégis ha meglátok egy csajt, a legtöbb esetben milyen? Olyan cuki kis szőke, csak ritkább esetben barna nőies...


Persze nem mondom h egyáltalán nem jön be egy gyönyörű barna csaj, csak legtöbb esetben mégis az említett kategória tetszik...

2012. febr. 24. 13:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd magadra, ami nem a te ízlésed...

Miért baj, hogy csak a szőkék jönnek be?

2012. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de szeretném nagyon hogy bejöjjön rengeteg csaj, tetszeni tetszik sok barna is, csak valahogy a szőke kislányos csajokat vonzóbbnak találom.

Amúgy én magam is szőke vagyok, de ez nem számít ennél.

2012. febr. 24. 13:48
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van: nem fogod tudni befolyásolni az ízlésedet :)

Itt képtelenség az eszedre hallgatni...

2012. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

kár :(

De gondolom nem fog örökké így maradni, mármint idővel biztos mások fognak bejönni nemde? :)

2012. febr. 24. 13:54
 8/19 anonim ***** válasza:

A kor előrehaladtával változhat az ízlés, de akkor sem olyan irányba, amilyenbe terelni akarod ;)

Egyébként nálam, ahogy idősebb lettem ez eltolódott a kinézetről az illat és az intelligencia irányába.

2012. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

és nálad hány éves korodban lett ez a változás?



Lehet rossz példa, mert ő nagyon gyönyörű, így azt fogják hinni hogy nekem csak a gyönyörű csajok jönnek be, meg elég fiatalka is, olyan 16-17 éves, de ez a csaj olyan cuki, aranyos, meg szép :)


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. febr. 24. 14:15
 10/19 A kérdező kommentje:

Ezt még elfelejtettem linkelni, ezen a legcukibb :)


[link]

2012. febr. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!