Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti már vertétek nyilváno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti már vertétek nyilvános helyeken? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok életkort!
2012. febr. 24. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
anyád lyuka annak számít? mert ma hajnalban ott voltam
2012. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
irodalom órán a hátsó padban
2012. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csak nyilvános helyen verem
2012. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tesi óra után a zuhanyzóban
2012. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

suliban, meg a buszon

meg egyszer az utcán

2012. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A repülőgép WC-jében és bele a szoláriumba!


25

2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Igen, a bérház udvarán. De mentségemre legyen mondva, mindenki ott verte. Bár az is igaz, hogy csak szépen egymás után, nem volt kapkodás. Meg hülyén is nézett volna ki, ha ketten verik egymás mellett...


És persze mindig szigorúan csak szombat délelőtt, hogy ne zavarjon másokat. Hiszen később már sokan lepihentek, és zavarta volna őket, ha olyankor áll neki valaki az udvar közepén ilyet csinálni.


Meg hát utána mindenkinek el is kellett takarítani a nyomokat maga után. Az ember nem élhet disznóólban, nem igaz?


Úgyhogy nálunk legalábbis ez volt a rend, emlékszem gyerekkoromban is órákig tudtam nézni a szomszédokat... A házfelügyelő (mert akkor még az is volt) keményen ellenőrizte, hogy mindenkinek megfelelő idő jusson, és hogy a tevékenység végén tisztaság legyen az udvaron.


Később aztán én is megtudtam, hogy milyen fárasztó munka is ez. Nagyobb lettem és már én cipeltem a vállamon a szőnyegeket az udvar közepére a porolóhoz.


És bizony évekig én is ott vertem ki, minden héten, mikor rám került a sor.

2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

parkerdőbe, strand wc, egyszer a ház liftjében, meg kint a parkolóban is hajnalban, szoliban is csináltam már én is, meg egyszer volt egy csaj akit nagyon kívántam, a házuk előtt a kerítésre:) bár ekkor még kölyök voltam.


aszem ennyi, izgalmas ilyen helyeken, jah meg bevásárlóközpontok wc-jében alap.


szívesen kipróbálnék új helyet is, ha eszembe jutna vmi:D hátha tőletek merítek vmi ötletet

2012. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kivancsi26 válasza:
76%
Szerintem természetben a legjobb.... Teljesen pucéran egy jó meleg nyári napon :) jöhetne a jó idő :)
2012. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

suliban rajz, töri órán, munkahelyemen amikor unatkozom, strand wc. szerintem ez alap:)

25F- van stabil barátnőm, diplomám,jól fizető munkahelyem, mielőtt elkezdenétek írni, h mekkora kretén vagyok...

2012. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!