Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha nem vagyok jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha nem vagyok jóképű, hogy lehet bar. Nőm?

Figyelt kérdés

mellesleg volt egy rövid kapcsolatom csak persze kidobott ,nem mondta miért ,csak egyszerűen nem is állt szóba velem...

azóta nem is próbálkoztam. mindenkitől csak gúnyokat kapok, meg azt hallom h a haverjaimba szerelmesek belém meg senki


2012. febr. 24. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom közhely, de nem minden a külső. A kisugárzáson, a személyiségen is rengeteg múlik. Szóval lehet hogy arcra nem vagy egy Brad Pitt, de pl. jó tested az lehet.
2012. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem mindig a külső a fontos!

csak hogy ezt nézik a legtöbben..

2012. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg ot!


[link]


Nem egy klasszikus ferfiszepseg, igaz?


Viszont biztos vagyok benne, hogy tud sikereket elerni a lanyoknal, mert van humora, tud dumalni, szorakoztato, biztos, hogy vannak lanyok, akiket meg tud nyerni a szemelyisegevel.


Mielott azt mondanad, hogy "de hat nekem nincs humorom, nem tudok beszelgetni, nem vagyok jofej", elarulom, hogy a szemelyiseg fejlesztheto! Kepezd magad, olvass sokat, nezz jo filmeket, fejleszd a humorerzeked, ne foglalkozz a gunyolodassal es probalkozz a csajoknal!

2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

noss igen, de a megkedvelni és a szeretni nem ugyanaz

az elviselem jó fej és a hű jó pasi egészen más

amúgy a testemet edzem

2012. febr. 24. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag!
2012. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szulfát ***** válasza:
Képzeld el úgy hogy te egy könyv vagy.Nem túl figyelemfelkeltő a borítód ezért még csak beléd sem olvasnak.Próbáld ki azt hogy egy kicsit "kinyitod" magad és biztosan jön egy olvasó akit érdekel hogy miről szól a könyv.Talán még meg is tetszik a tartalma és ki akarja olvasni a könyvet. METAFORÁK NÉLKÜL:legyél mindig önmagad és mutasd meg hogy milyen ember vagy.Olyan NINCS hogy semmit sem lehet benned szeretni és értékelni.
2012. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!