Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan fiú találhat magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiú találhat magának párt, akinek főleg a belső tulajdonságok a mérvadóak? 19f

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha jól nézel ki, mert lányból ilyet nem találsz.
2012. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találhatsz olyan lányt akinek jók a belső tulajdonsàgai, de lehet a jóképű pasikra bukik, de az is lehet, hogy szerencséd van és őt sem érdekli a külső.
2012. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Persze, totál hasra fognak tőled esni, mert nem dohányzol meg nem iszol:D

Mert általában ezek azok a fantasztikus tulajdonságok, amiktől azt várják a belső tulajdonságos szerencsétlenek, hogy a csajok totál begerjedjenek....

2012. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Mármint a srácnak a belső tulajdonságai a jók? Nem. Sajnos. Én lassan 22 éves leszek, és belsőleg sokkal többet le tudok tenni az asztalra, mint sok kortársam, intelligens és viszonylag művelt vagyok, kedves, figyelmes, és igyekszem udvarias lenni, jó persze rossz tulajdonságaim is vannak, kicsit lusta és szétszórt vagyok, és néha túl kritikus vagyok magammal és a környezetemmel szemben.

De nem vagyok izmos és magas. Ez már a lányok többségének elég ahhoz, hogy ne vegyenek férfiszámba. Magyarország sajnos a bunkók földje, itt csak akkor tudsz érvényesülni, ha nagydarab kigyúrt kihaénnem mentalitású ember vagy, akinek az IQ-ja kb. alulról közelíti a 80-at. Amint végzek az egyetemmel el is költözöm Angliába, vagy Hollandiába. Ha minden jól megy három év és végzek az egyetemmel, és pá Primitívisztán.

2012. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találhat, csak keresni és próbálkozni kell. És nem feladni a 10. pofon után sem.
2012. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lila nyuszi ***** válasza:
Találhatsz.
2012. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első körben mindenkinek a külső a meghatározó. Külsőn nem csak a szépséget értem.

Aztán azok közül, akik valami miatt nem estek ki a rostán, az egyéb, belső tulajdonságok alapján döntünk.


Igaz a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart.


Ha valaki azért szimpatikus, mert a belső tulajdonságai tetszenek, azt barátságnak hívják.

Ha emellett szexuális vonzás is van, akkor lehet belőle párkapcsolat. Ez pedig a külsőn múlik, és nem lehet szándékosan érezni vagy nem érezni. Szándékosan csak a belső tulajdonságokat tudjuk értékelni. Sajnálom, nekem se tetszik ez, mert a külsőm..nos, nem előnyös, de ez van.

2012. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!