Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ki tudja, az mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ki tudja, az mit jelent általában a lányok szótárában?

Figyelt kérdés

Par levelvaltas utan a neten, egyszer csak megkerdeztem poenbol hogy:

- Lenne eselyem nalad? :D

- Ki tudja. :)


Ez altalaban mit jelent? is-is?XD


2012. febr. 25. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez burkoltan azt jelenti, hogy igen, csak nem merte ezt írni.

És még mosolyt is rakott a ki tudja után. :) Szóval igen.

2012. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ez elég fura válasz, mivel az is lehet h nem merte leírni h nem és így aranyosan a kételybe húzott át téged

vagy azt nem merte leírni konkrétan h igen és ugyanez a variáció... utálom a neten levő életet ,találkozzatok és úgy kérdezd meg

2012. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos lányoknál igent jelent, másoknál nemet, de az tuti, h már rég biztosak benne.
2012. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy így akar benntartani a barát-zónában
2012. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazabol evek ota ismerem netrol, de szinte sosem beszeltunk, nemreg rairtam, es kis beszelgetes utan kerdeztem meg.


De en nem szeretem az ilyet, mondja azt hogy igen, vagy azt hogy nem. Es ha valaki igent mondana, az nalam nem azt jelenti hogy par szo utan megdughatom, mivel en nem olyan vagyok. :)


Talalkozni eme konkret esetben szereplo szemellyel nemigen fogunk, mivel o pont nyugaton lakik en meg keleten. Max akkor ha rajovok h a "ki tudja" az nala mit jelent:D

2012. febr. 25. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
A Kit tudja ebben a szituációba azt jelenti szerintem, hogy nem tud reális választ adni a kérdésre mivel ha igent mondana se biztos hogy összejönne a távolság miatt. HA nem lenne a távolság valószínűleg igen lenne. Szerintem :) Mindenképp pozitív válasz.
2012. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam a "ki tudja" inkább az igen felé hajlik,de mellette akadhatnak kételyek(pl távolság vagy ilyesmi)
2012. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nálam azt jelenti, hogy tetszel nekem, de még nem ismerlek annyira, hogy egyértelműen igent mondjak. meg azt akarom, hogy próbálkozz, udvarolj.
2012. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Változó, legutóbb nálam nemet jelentett. :D
2012. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!