Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Annyira aranyos, de egyszerűen. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Szembe szomszédunkban lakik egy fiú. 25 éves, visszafogott,rendes, kedves, mindent megtesz mindenkinek, rendesen ki is használják ezért,és még nem volt barátnője. Lányoknak kedvez első sorban, Fb-on ír neki egy csaj hogy hazadobhatnál, igaz hogy a világ másik végén lakik, vagy a város másik végén, de megy és viszi. Belém 6 éve totál szerelmes. Én kint élek usa-ban,évente kétszer jövök haza, de akkor hosszabb időre. Lehet én csinálom rosszul, mire kiszeretne belőlem, éppen hazajövök, hónapokig itt vagyok, és megint megszeret. Beszélgettem már vele erről nagyon sokat. Személyesen is,mentünk bowlingozni többen,éppen ő is és én is ott voltunk,és ezeket is mindig randinak fogta fel, pedig előtte világosan megmondtam neki csak csak haveri kapcsolat lehet köztünk, a haverok meg nem randiznak. Szerelmes sms-ekkel bombáz, e-mail-ekkel, van, hogy a postaládába kézzel írott szerelmes leveleket tesz. Annyira aranyos tényleg,(már maga a személye) de, most lehet b.nkó leszek,olyan kis csúnya szegény. Nem is ezzel lenne a legnagyobb probléma, de mellé ennyire nyomul. Ha legelső alkalommal már nem 99 sms-el indított volna, meg nem kiabált volna utánam, házból kirohanva amikor meglátott az utcán, vagy nem jött volna utánam kocsival, lehet elgondolkoztam volna régebben egy randin, de azt gondolom ő is tudta volna, hogy sok értelme nem lett volna, mert nem itt élek. Szóval, mit tennétek a helyemben? Hogyan szerethetne ki belőlem? Hogyan érjem el, vagy hogyan értessem meg vele?Ez se neki se nekem nem jó...Köszi a válaszokat!

2012. febr. 25. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki, hogy mivel te kinn élsz, nem sok esélyetek lenne, vagy találj ki valamit egy amerikai fiúról.
2012. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rágódj ezen. Megmondod, hogy mást szeretsz és kész. Ha nem értelmes az illető, bármennyire cuki vagy jó, akkor nem tehetsz semmit. Elkerülöd vagy engedsz neki.

Mivel gondolom eltapsni nem akarod meg lehet akkor már ne lenne cukika vagy bántana magát. De ez mondom nem a te hibád.

2012. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó mondat nem lett túl értelmes. Azt akartam írni, hogy gondolom nem akarod megbántani. Ha viszont mégis megbántanád, lehet már nem lenne cuki, hanem egy nagy brutális állat lenne vagy öngyilkos lenne. De erről nem tehetsz, mert ő gyökér vagy beteg.
2012. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát simán kinézném belőle, hogy egy elutasítás után önmarcangolásba kezd, vagy hasonlók. Belém hat éve szerelmes. Az a baj, hogy amikor kint vagyok, akkor is ír, még így első hetekben, hónapokban. Megmondom őszintén nem szoktam neki válaszolni. Az utolsó levelem mindig az, hogy jól van, tudtam hogy engem senki sem szeret, megyek is inkább és... eddig akárhányszor visszamentem az évek folyamán, 7-8 levelet írt távozásom után, és az utolsó mindig ez volt. Hát, lehet hogy beteg, vagy van valami probléma vele :S...Köszi a válaszokat! Valamit már mindenképpen kell csinálnom!
2012. febr. 25. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Hu, ez nehez ugy. Nyilvanvaloan onbizalomhianyos a srac es nem igazan van kibekulve magaval es mivel te kedves voltal vele, o elkezdett ebbe a szalmaszalba kapaszkodni es ketsegbeesetten probalkozik nalad.


En is azt mondom, hogy nagyon mast nem tudsz csinalni, mint hogy megprobalod megertetni vele, hogy nem mukodne koztetek a dolog mar csak a tavolsag miatt sem. Ha egy kicsit is ertelmes es van valamennyi onbecsulese, akkor megerti, hogy zart ajton kopogtat es tovabb kell lepnie. Valahogy ezt magyarazd el neki, ha lehet kimeletesen, de azert hatarozottan!

Es lehet, hogy ha legkozelebb hazajossz, akkor nem kellene talalkoznod vele, kulonben nem fogja tudni lezarni a dolgot.

2012. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lorokus válasza:
Na és mit teszel? :D Ez jó story!
2012. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

úristen, sose lesz bnője így:/ Fogalma sincs a csajozásról:S Mondjuk én is csak most tanulom. Mond meg neki hogy felejtse el keressen mást különben egyedül hal meg, és írja be a googlébe hogy PUA és tanuljon.

f18

2012. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem tudom elkerülni, hogy találkozzak vele...szembe szomszédom, akarva akaratlanul is összefutnánk...

Remélem el tudom neki magyarázni, majd mielőtt elmegyek, az előtt 2-3 nappal teszem nála tisztába a dolgot, legalább utána nem tud zaklatni, ha nem úgy sül el ahogy szeretném...

Köszi a válaszokat!

2012. febr. 25. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy szerelmes beléd minek mész el vele bownlingozni? és kínzod hogy ez csak haveri tali... jaj annyira tipikus vagy, hányingerem van a fajtádtól
2012. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, kérlek, olvasd újra! Vagy, elég lesz csak a bowlingos részt, mert hogy én egyáltalán nem vele mentem!
2012. febr. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!