Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy egy fiú mindennap beszél egy lánnyal (több órát) és mégsem akar többet nála barátságnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék rá barátként gondolni de így nem megy, szakítsak meg vele minden kapcsolatot?
2012. febr. 25. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2012. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
..kérdezted már öt,hogy akar -e veled kapcsolatot,mármint akar-e veled járni?
2012. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
19 mindketten :)
2012. febr. 25. 14:26
 4/17 A kérdező kommentje:
igen, de éppen akkor lábadozott egy előző kapcsolatból, és még nem felejtette el azt a csajt, aki akkor csúnyán átverte, ez kb negyed éve volt.
2012. febr. 25. 14:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg vele igen.

Mond el, hogy most már randevúzgatni és ismerkedni szeretnél,és így nem fér bele az, hogy barátkozz férfiakkal.Ezen biztos megakad a szeme :D

2012. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Velem pont így volt (van).

Az utolsó tanácsában pedig lehet vmi, hogy próbáld kiugrasztani a nyulat a bokorból.

2012. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik, nekem is van ilyen haverom.
2012. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik! Férfi nőtől egyet akar. Ha nem mondja ki, akkor csak balfék. A férfi-nő barátság egy kompromisszum valamelyik fél részéről és csak a baráti kapcsolat megjátszása, valamilyen más indok miatt.
2012. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem létezik férfi nő barátság velem is volt ilyen 3 hónapig mindennap beszéltünk 2-3 órát és 3 hónap után összejöttünk
2012. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Megcáfolva a legtöbb választ én állítom,hogy van fiú-lány barátság. Én lány vagyok és mégis van 2-3 olyan fiúbarátom akikre a bátyáimként tekintek annyira megbízom bennük. És van barátnőjük.. Ennyit a nem létező fiú-lány barátságról.
2012. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!