Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan azt érzem, egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan azt érzem, egyedül vagyok az idézet érzéseivel? 14/L

Figyelt kérdés

~Lehet, hogy szeretlek, de nem az ágyadat, lehet hogy kívánlak, de hagyjuk a vágyakat. Lehet, hogy kívánlak, remeg a testem, de elég ha annyit tudsz, beléd vagyok esve. Lehet, hogy csókolnám mohón a szádat, de nem az a nő vagyok, kit könnyen ágyba rángatsz. Ha szeretsz, akkor gyere és mutasd meg mit tudsz, ha nem szeretsz akkor menj, utánam ne fuss. Lehet, hogy jól szexelsz ha szíved nincsen hozzá, nálam mehetsz a p*csába, nálam magasabb a korlát.~


Az idézet sz*r a lényeg nem az, de a mai világban miért ilyenek a tinik? Elég kevesen vannak akik egyet értenek az idézet mondani valójával, ami egyébként saját :)) Tudom,hogy nem jó az idézet, de a lényeg most nem az, hogy mennyire rossz, hanem amit monddani szeretnék vele :)


2012. febr. 25. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én értem a lényeget és érdekes a költeményed föleg hogy az eleje csöpögös a végén meg benyögsz egy ilyet XD készen vagyok :)))


szerintem légy büszke arra ami vagy és hogy nem követed a csordát!belöled normális nö lesz! egyedi vagy! ennél jobb nincs!

2012. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) Szeretem ezt az 'egyedi' stílust ahogy te fogalmazol első, ha engem szeret valaki küzdjön meg értem :)) Köszönöm a választ
2012. febr. 25. 20:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Hogyan kell küzdeni egy nőért???? Én értelek, de nem értem. Inkább ne küzdjön, ha nem bizonyítson. Talán. Küzdeni ????
2012. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Küzdeni lehet:) Most pl: Olyanra gondolok, hogy ha én mondom neki, hogy ez túl gyors, Ő érti, legközelebb lasabb lesz, ha azt mondom neki valamire 'Tűnj a francba' Ő akkor is tovább jön utánam:) Ezek szép szerelmek lehetnek, mert a srácban tényleg meg van az, hogy Ő a lányért küzd nem az ágykirály hatalomért:)
2012. febr. 25. 20:36
 5/17 A kérdező kommentje:

De lehet úgy is mondani, ahogy te mondtad Hollo :)) Ha bizonyít nekem az is elég:) egyenlő a küzdéssel:) Épp ugyanazt jelenti nálam a kettő, megmutatja nekem, hogy Ő akkor is szeret, Ő nem azért csinálta és kapar utánam persze normális keretek között nem úgy, hogy én már szinte megalázom de Ő még fut, hanem tényleg szeret és képes utánam jönni:)

Nem lekoppint egy SMS.el 'Bocsi Forma1 nem érek rá' hanem tényleg csinosan eljön egy száll virággal, hogy gondolt rám:) Ez nyálasan hangzik,de a szex is azzal jó akit igazán szeretünk:)

2012. febr. 25. 20:39
 6/17 A kérdező kommentje:
szál*
2012. febr. 25. 20:40
 7/17 Tactical ***** válasza:

Szerintem egész jó lett, csak a végén lévő "nálam" szó ismétlése egy kicsit ront a színvonalon! :)


A tinikről meg annyi a véleményem, hogy szerintem túlnyomó része nem különösebben tud emberi szinten gondolkodni. Ezzel még igazából nem is lenne gond, de nem is akarnak és engem ez jobban irritál.

2012. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg a nálam szó fel sem tűnt :)


Igaz amit leírtál, irritáló az is, hogy szerintük teljesen normális amit csinálnak, erre Ők büszkék, sőőt mi több lenézik azokat akik esetleg 14-15 évesen szűz, az idősebb koruakról ne is beszéljek... Ez az ami nagyon gáz.

2012. febr. 26. 18:16
 9/17 Tactical ***** válasza:
De számomra az is érdekes, hogy te 14 évesen van, így gondolkozol. Messziről sem láttam még ilyet.
2012. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
: D Pedig tényleg 14 éves vagyok:)) Igen, kezdem azt hinni elfogyunk mi rendes kamaszok,és most hogy középsuliba fogok menni, félek hogy ez miatt nem fogok tudni beilleszkedni. =/
2012. febr. 26. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!