Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok? Első sorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok? Első sorban pasikat kérdezem Kb 1,5éve borotválom ott lent de mindig ki pattog. Vettem már különböző krémeket az olcsóbbtól a legdrágábbig . Kentem rendszeresen fürdés után, aztán naponta 2szer . De akkor is ki pattog.28/P

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek borotválod? A legjobb megoldás az olló lenne és a fazonra nyírás, azt jobban szeretik a lányok és afiúk is, ha így van megigazítva a szőrzet.
2012. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Kb 1,5éve borotválom ott lent

Minek? 10ezer évig jó volt, most mi bajod van vele?


> 28/P

P? Az mi?

2012. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom Pasi...
2012. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyírd hajnyiróval
2012. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lenne géppel levágni a legrövidebbre. :) Akkor nem volna szabad kipattognia a bőrödnek. Ha benő a bőr alá a szőr, akkor szokott begyulladni, szóval a borotválásnak ez a hátránya és valszeg a Te bőröd méginkább hajlamos erre.
2012. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!