Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátom? (Tudom elég furcsa. )

Figyelt kérdés

kb.4 hónapja szakítottunk előző barátommal,de én úgy érzem hogy szükségem lenne arra hogy valakihez hozzá bújhassak,hogy szeressen.Nem vagyok szerlmes senkibe se,akit viszont helyesnek tartok az számomra elérhetetlen.

Próbálom az érzéseimet elfolytani pl.barátokkal vagyok és sokat vagyok a kiskutyáimmal,de valahogy minndig előjönnek és ez nagyon rossz érzéssel tölt el..


2012. febr. 27. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért elérhetetlen? Foglalt?
2012. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy éppen rám se néz..
2012. febr. 27. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes, akkor miféle érzéseket kell elfolytanod? Illetve miért folytod el? Ha egyszer arra vágysz, hogy legyen melletted valaki, csak könnyítenél a helyzeteden, ha kiadnád magadból, hisz akkor nagyobb eséllyel közeledik hozzád majd egy srác is. Konkrétabb választ sajnos képtelen vagyok neked adni.
2012. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, csufika vagy?
2012. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ölelést a barátnőid nem tudják pótolni? Ne gondolj rosszra, de talán legyél többet velük, mert ha lesz valakid, úgy is hanyagolni fogod őket. Szeretem a kiskutyákat én is. :)
2012. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"csufika" :D:D
2012. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?:)
2012. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

Lehet még fiatal,de nem tehetek róla,ha így érzek..

2012. febr. 27. 21:41
 9/10 anonim válasza:
Ha Debrecen környéki vagy szívesen megismerkednék veled.
2012. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az csabika? :O
2012. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!