Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavartunk, de teljesen leállt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartunk, de teljesen leállt, MIÉRT?

Figyelt kérdés
kavartam egy fiúval sulinkból,úgy tűnt hogy bejövök neki,és elkezdett egyre jobban közeledni hozzám,de én valahogy nem akartam vele összejönni, nem is azért mert nem jött volna be,csak olyan zűrös pasinak tűnt. na mindegy és elég elutasító voltam vele, de konkrétan persze nem utasítottam el,csak kicsit visszaléptem. Nos viszont most az van,h hirtelen teljesen eltűnt, teljesen megszüntette a kapcsolatot velem, elérte h egyáltalán még csak lehetőség se legyen rá h találkozzunk, és nekem igazából hiányzik, csak most azt nem értem miért tűnt el teljesen , ez azt jelenti,h már semmit sem akar tőlem?
2012. febr. 27. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy viselkedétl vele...

Lehet csak bohócot akart belőled csinálni, lehet tele lett veled a töke. Ennyi.

2012. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon össze akart volna veled jönni,nem intézte volna el ennyivel.
2012. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!

Elutasító voltál vele szemben így hát ő is behúzta a kéziféket. Lehet, hogy rádunt-rád és a gyerekes játékaidra. (Engedek mert kellesz, majd leállok és visszahúzódok, majd ismét engednék..)

Anno zűrös pasinak tűnt. Most már nem?..

2012. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most meg akar szabadulni tőlem?
2012. febr. 27. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Megszabadulni? Nem ez a legjobb kifejezés.

Konkrétan vállat vont és megy más után, téged meg le se..

2012. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészben,h amíg értem epekedett addig kicsit elesettnek,és majdhogynem szerencsétlennek látszott,olyan elesettnek,mint akinek én vagyok az egyetlen támasza, most meg,h már velem nem foglalkozik,hirtelen sokkal határozottab és vidámabb lett,mindenkivel sokkal kedvesebb, és majd ki csattan a boldogságtól, nem is értem miért *-*
2012. febr. 27. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, eddig zűrös pasi volt.. Majdhogynem "Rosszfiú".
2012. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy azért mert ténylegesen összejött valakivel aki nem csak szórakozott vele és most majd kicsattan a boldogságtól.
2012. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen zűrös volt,de nem úgy,vagyis mindegy, amikor velem volt,néha tök béna volt,valahogy lehullot róla ez a rosszfiús image és megmutatta egy érzékenyebb oldalát is, de aztán megint visszament rosszfiúba, nem igazán tudtam rajta kiigazodni, teljesen összezavart, ezért hátráltam kicsit, de ezekszerint nem kellet volna. jaj ha talált másik lányt,az nagyon rosszul fog esni:/
2012. febr. 27. 22:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodni kellett volna :/.
2012. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!