Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rólatok is szoktak pucér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólatok is szoktak pucér képeket kérni a csajok? Most ez ilyen divat lett vagy csak én futok bele mindig ilyen csajokba?

Figyelt kérdés

Először csak normál képet kérnek, aztán nemsokkal később meg jönnek h küldjek olyat is amin látszik a ...-m :$

És már nem is 1 volt ilyen. :|


2012. febr. 27. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
mázlista vagy... kérj cserébe te is olyat :D
2012. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak te futsz bele mindig ribancokba. egy normális csaj nem kérne ilyet. ;)
2012. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tőlem még soha senki nem kért képet élőben, aktot meg pláne. Személyes ismerősöd szokott kérni, vagy netről ismeretlen?
2012. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyan akit akk ismertem meg netről nemrég.
2012. febr. 27. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az osztálytársaid szívatnak és holnap fel is pakolják a napiszarra:D Ilyen csajjal még nem találkoztam, fordítva igen.
2012. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kizárt :D

Ezek ilyen 1-2 hét, hónapos ismertségek és még akk az elején kérték és mivel azóta sem tűntek el, gondolom nem csak szivatás :)

2012. febr. 27. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak te futsz bele ilyen f aszcibáló r ibancokba :D
2012. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Minden csajnál bepróbálkoztam, akit a neten ismertem meg, hogy küldjön magáról meztelen képet, amit kb. 25 csajból 2-3 meg is tett. Viszont még ezek ellenére sem kértek rólam ugyanilyen képeket. Szerintem kamu ez az egész.
2012. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!