Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amatőr vagyok ebben a témában....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amatőr vagyok ebben a témában. Ha egy lány flörtöl velem az azt jelenti h akar tőlem valamit vagy a flört maga csak incselkedés?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt h flörtöl veled?

Hogy ismerkedtetek meg?

Kifejtenéd?

2012. febr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

általánosságban kérdezem.

hallottam olyanról h flörtöl a lány valakivel de közben meg nem akar tőle semmit.

ugy is kérdezhetném h mit jelent maga a flörtölés

2012. febr. 28. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én 27 éves vagyok, megéltem ezt-azt. Ha adhatok egy tanácsot: ne foglalkozz semmi ilyen flört, mosoly stb dologgal. Nem látsz bele a fejébe. Ha tetszik egy lány, mindegy hogy néz rád, te kezdeményezz.
2012. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A flörtölés azt jelenti,h fiú és lány egymással beszélgetnek mindenféle kellemes témákról,közben nevetgélnek,viccelődnek egymással, tehát szóval jól érzik magukat egymással,mosolyognak,szemezgetnek ilyesmi...de ez még nem jelent semmi különöset, ez lehet előbb utóbb félbeszakad,vagy folytatódik,attól függ, minden kapcsolat flörtöléssel kezdődik...

Mindenesetre ha egy lányon azt látod,h szívesen van veled,nevet a hülyeségeiden,mosolyog,a szemedbe néz,az alighanem azt jelenti,h mindenesetre bejössz neki,de persze ettől még könnyen lehet,h nem akar semmit,mert van valakije,vagy egyáltalán nem akar kapcsolatot...

2012. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akar valami. Pl. megtudni, hogy hogyan reagálsz rá. Lehet, hogy az első mondatod után elveszted az érdeklődését. A flört az ismerkedés egyik eszköze. Lehet, hogy aznap az ágyában kötsz ki, de lehet, hogy hónapokig folytatódik a flört.

Sokkal inkább a másik fél szándékainak kiderítéséről, mint a saját céljaink felfedéséről szól a flört.

2012. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint nagy az esélye, hogy érdeklődik irántad, de benne van a pakliban, hogy csak szívat. De pl van egy csaj haverom, aki nem is fogta fel, hogy a viselkedése olykor bőven benne van a flört zónában, és egyfolytában hőbörgött, hogy ha szóba áll egy fickóval, az azonnal rámászik. Azaz lehet, hogy csak véletlen :D.
2012. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valamilyen szinten vonzódik hozzád, és érzi, hogy te is hozzá - ez számára kellemes. A flört nálam egyfajta puhatolózás: megismerem, mire hogyan reagál az illető, tényleg tetszik-e, el tudnám-e fogadni hosszabb távon is... szóval az ismerkedés része. Bármi lehet belőle, elsősorban rajtad múlik. Ha teszel lépéseket, és azok alapján bejössz neki, akkor lehet belőle kapcsolat is.

De semmi garancia! Én olyanokkal is flörtölgetek, akikről tudom, hogy nem akarok semmit, és ők sem tőlem, de tetszik ez a kellemes játszadozás (a másik félnek is). Szóval van ilyen is! Nem kell halálosan komolyan venni: élvezni kell! :)

2012. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy korrekt nő, ha nem akar semmit, de érzi, hogy a másik "túl komolyan veszi" a flörtöt, akkor tisztázza a helyzetet, vagy csak simán visszafogja magát. Ebből azért lehet érezni, hogy mennyire "komoly" a szándéka.

A flörtölgetés önmagában csak egy játék: önbizalmat ad, megerősít abban, hogy érdekeljük a férfiakat, tetszünk nekik, foglalkoznak velünk.

Ez nem szívatás, mert őszintén, melyik pasinak kellemetlen az, ha egy nő flörtöl vele? Amelyiknek kellemetlen, azon látszik, azzal nem flörtölünk (bár nekem van egy olyan pasi a környezetemben, akin látom, hogy zavarja, és direkt a felesége előtt csinálom, mert élvezem, ahogy zavarba jön tőle - de tudja, hogy részemről ez csak játék, ezt egyértelműsítettem! A felesége is csak nevet rajta, ő tudja, hogy nem komoly a dolog! Ez lehet, hogy egy kicsit gonosz dolog, elismerem!).

Szóval tessék a helyén kezelni a flörtöt! Játék! Lehet belőle komoly kapcsolat, de maradhat ezen a szinten is!

2012. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 12:39: És ha esetleg azért nem szereti, ha flörtölsz vele, mert nem bírja a képed? Vagy nem jössz be neki még egy picit sem? Erre nem gondoltál?


Nincs is zsánalmasabb, maikor egy oylan nő, aki egy férfit nem tud felizgatni sem, erőszakoskodik meg nagyképüsködik. (Ha meg a képét nem bírom, akkor vagy dugás vagy hagyjon békén.)

2012. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor veled még nem flörtöltek, ha szerinted ez erőszakoskodás meg nagyképűsködés! :)

Azt meg nem mondtam, hogy nem szereti, csak irtó zavarban van, szerintem édes! :)

2012. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!