Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gáz a használt ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz a használt ruha?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem figyelni az öltözködésemre, a probléma csak az, hogy nem vet fel a pénz. Nem mondja meg senki a ruháimról, hogy használt ruha boltból vannak, nagyon jól néznek ki. Csak azon gondolkodom, hogy ha egy lány megkérdezi, hogy pl az ing honnan van, és megmondom, az nem riasztja el? 22/f
2012. márc. 3. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, ne hülyéskedj már :)
2012. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az első írta:

ne hülyéskedj már:)

Nekem rendezett helyzetem van,mégis a ruháim fele turiból van :D és kit érdekel????:))))))senkit:)

amúgy meg értelmes nő nem fogja megkérdezni, hogy hol veszed a cuccaid...

2012. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó turkálók, ahol szinte új, márkás cuccokat vehetsz, olyanokat, amikről tényleg nem lehet megmondani, hogy nem új. Ha egy lány megkérdi, hogy honnan van a pólód mondjuk, nyugodtan mondd meg neki. Nekem ez kissé azt is sugallná, hogy nem vagy olyan mai divatmajom, aki úgy plázázik, mint egy lány. Sok pasi ma ezt csinálja, nekem ez eléggé visszataszító. A használt ruhák gyakran egyedibbek (vettem már olyat, ami jó márka, de Magyarországon nem kapható).
2012. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én büszke vagyok a "túrmányaimra":),a legtutibb cuccaim ott szereztem:)

20/L

Semmi gáz!

2012. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg cuccom van turiból és senki nem mondaná meg, hogy onnan van. Némelyiken még a címke is rajta volt. Ha ez miatt valaki elítél valakit, akkor az nem érdemli meg a barátságot, vagy bármi mást. Emiatt ne aggódj! ;)
2012. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 90%-ban használtak a felsőim. A gatyák csak azért nem, mert sosem találok rám jót, ami tetszik is.

A barátnőim folyton irigykednek, hogy milyen jó cuccokat túrok. :DD 15/L

2012. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. egy csomó új ruha is van, én eddig csak újaka tturkáltam még 21L
2012. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagyna, ha ápolt vagy és igényes, akkor abszolút nem számít. :)

21L

2012. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!