Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen az ideális pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális pasi?

Figyelt kérdés
Kinézet (öltözködés, stílus, haj stb), illetve belső értékek alapján? Tudom, hogy volt rakat ilyen kérdés, de kíváncsi vagyok a most jelen lévők véleményére is :)

2012. márc. 5. 21:20
1 2
 1/11 Picilàny (1986) ***** válasza:
12%

Kinézet [link]


Ës szeresen tudjon főzni,birja legalàb 40 percig,és egy havi fél millàs keresett,ne csaljon :)

2012. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

eros de ugyanakkor gyenged

hatarozott de szelid

ferfias de nem szegyel sirni

es ehhez hasonlo egymassal elentmondo tulajdonsagok:)))

2012. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem már annyi féle pasi tetszett, hogy nem tudnék általános kinézetet írni. Pl ma láttam egy helyeset: sötét haj, kb 190 cm magasság, olyan jó formájú volt mindene :D az arca is helyes volt, zselézett haja volt. Valami fontos helyre mehetett mert nagyon ki volt öltözve.

De aztán meg láttam egy sportos pasit is, aki szintén tetszett: világos haj, 180 cm körüli lehetett, kicsit húsosabb volt, de helyes, pár milisre volt nyírva a haja.


Szóval nálam ezt nem lehet így körülírni. Van valami ami megfog XY pasikban. Akiket írtam kb 25 évesek voltak, de bejött már 40 éves is, meg 19 éves is :D

2012. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az ideális pasi mindenképpen sportoljon, leginkább a motor sportosok jönnek be. Nem feltétlenül kell a szénné gyúrt test, sőt, a nagyon izmos pasik taszítanak. Legyen idősebb, én most 15 vagyok, és szeretem ha a pasi kb. 20 éves. Latin macsók nem jönnek be, inkább az északiak, a kék szeműek, szőke hajúak, és a hófehér bőrűek. Ne féljen sírni (bár ne is sokat!), mutassa ki az érzelmeit, legyen vicces, megértő, és nem baj ha egy kicsit féltékeny típus. De ami a legfontosabb, ne legyen agresszív!
2012. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
(4/4) elfelejtettem írni, hogy zselézett, sima, vagy göndör hajú legyen. A hosszú haj nem tetszik, főleg a vasalt... :/
2012. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem leginkább a magas, széles vállú, sportos, stílusos fiúk jönnek be, de elengedhetetlen tényező, hogy legyen kedves, megértő, gyengéd, stb.

Nem jön be kifejezetten a csontos alkat, szeretem, hogy legyen a fiúkon valami úgymond "fogdmeg". :)

14/L

2012. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kinézet mindegy, ami megfog.:)

Belső értékek alapján :

-legyen kedves-

-legyen jó a humora-

-ne legyen féltékeny-

-ne csaljon meg-

-vállaljon fel a barátai előtt-

-legyen férfi- (ne én védjem meg őt, hanem ő engem)

-legyen velem nagyon aranyos-

nagyjából ennyi.:D

2012. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló,elmehetsz a sunyiba efféle kívánságokkal !!!
2012. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát ha "megtervezhetném" az álompasim, akkor ilyen lenne:


Külső: hosszú szőke haj (vállig, vagy hosszabb), átlagos testalkat, olyan 180 cm (de persze az sem baj ha több)..

Öltözködésre.. farmer, póló, bakancs vagy tornacipő, semmi extra


belső: művelt, okos, érdeklődő, zeneszerető, figyelmes, kedves de nem nyálas, olyan aki nagyra becsül és értékel. Becsületes, hűséges és ne legyenek előítéletei.


plusz pont a gitár, dob, zongora (vagy egyéb komoly hangszerek)... ezen kívül a természetszeretet, rajztudás, és egyéb művészi tevékenység.:)

2012. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külső:magas olyan 185cm körül,sötét fekete haj ,ami ne legyen se túl hosszú se túl rövid,barna/kék/zöld szemek,vékony ajkak,férfias orr,szélles váll,picit izmos test,nagy kezek:)

Belső:kedves,megértő,vicces,okos,segítőkész.

2012. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!