Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A japán csajok jelleme különbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A japán csajok jelleme különbözik vmit a kínai csajok jellemétől? Ha igen, akkor miben?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel róluk,de főleg a párkapcsolati dolgok érdekelnek.
2012. márc. 5. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kommunisták.
2012. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az jó?
2012. márc. 5. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak angolul...amúgy a kínaiaknak és a japánoknak annyi köze van egymáshoz, hogy a japánok átvettek kínai írásjegyeket, és korábban érték őket kínai hatások, de a két nép úgy van egymással, mint mi a románokkal. Valamint a japánok tisztaságmániások. Bár számos kínai nő genetikusan ízmentes "ott". A kínai nők gazdag pasit akarnak fogni nagyon, és simán otthagynak 20 év után is, ha haza akarnak menni Kínába. A japánok tán hűségesebbek.
2012. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2.:jókat írtál.. Én is ezt olvastam hogy a yakuzák(japán maffia) tudják mi a hűség,a betyár becsület.Vannak a triádok(kínai maffia) azok meg simán átb@sszák 1mást.
2012. márc. 5. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

a kínaiak nem keverednek,távolságtartóak.

és nem is jólnevelt a többség.

a jápánok ilyen szempontból jobban hasonlítanak az európaiakra.

szociálisabb a viselkedésük.

de szerintem a legpozitívabbak a vietnámiak.

2012. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
A japánokról rosszat nem tudok mondani. Ahányukkal találkoztam mind nagyon kedves és jóravaló ember volt. Hűségesek, barátságosak bár bizonyos fokig távolságtartóak is. Az hogy beszélik az angolt erős túlzás. :D Próbálkoznak :)
2012. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kár h a vietnámiak nem tetszenek. :D De az usában simán keverednek,nem?
2012. márc. 5. 22:43
 8/12 A kérdező kommentje:
4. válaszoló:a távolságtartásra írnál példát?
2012. márc. 5. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
pl ha beszélgetsz egy kínaival,soha nem fog visszakérdezni,vagy csak ritkán és nem fog mutatni éj-t.
2012. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát visszafogottabbak a hazájukban nem ahhoz szoktak hozzá, hogy az ember nyílt a másikkal. sokáig lehet csak magázó viszonyban beszél veled meg hasonlók. :) De attól függ, ha Európában nőtt fel akkor lehet ez egyáltalán nem jellemzi. Akikkel én találkoztam nagyon aranyosak voltak bennük nem volt távolságtartás. De pl amikor a japán srác arcára nyomtam egy puszit repdesett az örömtől :D Úgy tűnik nem sokszor van ilyesmiben része :D
2012. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!