Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Az mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Az mit jelent ha egy fiú. (lent) ?!

Figyelt kérdés

Az mit jelent ha egy fiu rámir beszélgetünk és nagyon jóba lettünk..és már olyanokat is irt ami tökre olyan mintha megbízna bennem de mégis ugy érzem hogy már nem kedvel,nem tudom miért:|| volt egy lány akivel járni akart de a lány nem vagy nem tudom és összevezstek és msot megint kibékültek...és most azóta rámse irt azelőtt meg minden nap beszéltünk...én nem akarok ráirni,mert nem akarom hogy azt higgye hogy nyomulok vagy ilyesmi csak nem is tudom miért izgat ez a dolog talán belészerettem nem tudom :// de nagyon rossz most ez igy nekem,mert annyira birom meg minden de nem is az hogy járnék vele mert nem tetszik vagy nem is tudom...istenem már semmit sem tusok csak annyit hogy ha nem ir/irok rá akkor hiányzik..multkor is azt irta mikor ráirtam hogy már várta mikor irok meg minden és tök aranyos volt,most meg semmi:|| mit tegyek?

előre is köszi :D


2012. márc. 5. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ír rád akkor csak arra kellettél, hogy ne legyen egyedül
2012. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj rá lehet ő is azt várja hogy te írj :D én is azt várom most hogy 1 bizonyos illető írjon de nem ír
2012. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehát sok barátja van nem hiszem hogy én kellettem még neki..
2012. márc. 5. 22:28
 4/10 A kérdező kommentje:

de ha ráirok nem gonodlja azt hogy nyomulok?!

mert lehet ráirok és azt mondja:ajj már megint.. stb..

2012. márc. 5. 22:29
 5/10 Takker18 válasza:

Először is keress egy helyesírási kézi szótárat.

Utána meg már talán értem is a kérdésedet.

2012. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem gondolja azt :) írj rá nyugodtan veszteni valód nincs :)
2012. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy kérdező ?:D
2012. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó bocss...

hát oké megpróbálom majd..köszii :D

2012. márc. 5. 22:31
 9/10 A kérdező kommentje:

15

miért?:D

2012. márc. 5. 22:32
 10/10 A kérdező kommentje:
x
2013. ápr. 24. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!