Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből szűrhető ki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből szűrhető ki, ha egy csoporttársad többet kezd érezni irántad?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, az egyik csoporttárs srác nagyon megkedvelt engem, nem mondja ki, nem hívott randira, de valami nem stimm vele.


Milyen jelei lehetnek szerintetek? Teljesen komolyan. Nem vagyok egy pasizós, nem értek a férfiak nyelvén.


2012. márc. 5. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Te leszel a 2. szűz Mária. Semmi gond.
2012. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat néz rád, keresi a társaságod. Elég evidens szerintem.
2012. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pl. hogy nem olyan bunkó veled mint a többi lánnyal... ja, lehet, hogy az én vagyok.
2012. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk egy ideje olyan dolgok vannak, amik számomra egyértelműek, de ez egy ideje tart, ő viszont nem mond erről semmit, és félek, hogy roszat feltételezek róla alaptalanul.
2012. márc. 5. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet ,hogy szegény fél lépni mert nem akarja így tönkretenni a barátságotokat. Természetesen ez a te magánügyed, de ha gondolod írd le ,hogy mik azok a jelek ami alapján erre a következtetésre jutottál hátha okosabbak leszünk.
2012. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És te adtál neki valamilyen jelet,hogy bejön neked?Mert ha nem lehet azt várja és ezért nem lép
2012. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

- Állandóan felhív, amióta tudja a mobilom számát, sokat beszélgetünk, de általános dolgokról.


- Ha suliban vagyunk, mindig oda jön hozzám. Kérdezget hogy vagyok, mi újság, volt hogy elvitt haza, mert hideg volt, ne sétáljak.


- Együtt oldunk meg feladatokat telefonon. Felhív elmonja ő hogy írta meg pl az esszét, megbeszéljük én mit gondolok stb és végül összedobjuk.


- Állandóan nyaggat egy sráccal a suliból. Egyszer olyan megjegyzést tett, amiből úgy éreztem azt feltételezi közöm van a sráchoz és ez zavarja. Nem mondta így ki, de az volt a lényege a mondandójának. Azóta gyakran felemlegeti és negatív megjegyzéseket tesz rá.


- Ha bemegyek meglát rögtön jön, ahogy rám néz, ragyog a szeme, szinte nevet rám az is és furának érzem, ahogy rám tekint.


- Volt (bár egyszer), hogy órán lopva figyelt, amikor rá néztem elnevette magát, elfordult. Majd újra csinálta.


Olyan elszólásai vannak, amit félre tudok érteni, lehet eltúlzom, de mindezt egyben nézve célzásnak veszem. PL: te meg én ketten vagyunk egy egész. ( Ezt olyan szituban mondta, hogy mindig ketten oldjuk meg a dolkoat, de akkor is)


- Hányszor eljött hozzám egy-egy vacak jegyzet miatt, pedig nem volt sürgős, és könyebben is megkaphatta volna, de neki az enyém kellett. Elutazott munka után, volt hogy korán reggel munka előtt. Teszem hozzá 50 km a távolság köztünk.


Eltúlzom? De komolyan, mit gondoltok? Persze vannak még itt apróságok, de azt nem írnám itt ki. Amit még tudnotok kell, tudja, hogy bejön nekem, nem is kicsit.

2012. márc. 6. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!