Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs senkim, és erre most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs senkim, és erre most döbbentem rá. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Senki vagyok...és semmi az életem...Nincsenek kapcsolataim, barátaim...egy depressziós lány lettem:(

De ez csak most vált számomra is világossá...Mit lehetne tennem?

Hol szerezhetnék olyanokat akikkel beszélgethetek? Akik megérthetnek?

17/L


2012. márc. 6. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miböl jöttél rá erre?
2012. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Építs ki kapcsolatokat, szerezz barátokat. Aztán rájössz, hogy nem is vagy senki:)
2012. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy amikor kellett volna embereket hívnom, vagy megneveznem, az osztálytársaimon kívül senkit nem tudtam...mert nem vagyok másokkal, csak velük...de ott sincsenek olyanok akikkel kimondottan jóban lennék...
2012. márc. 6. 00:08
 4/13 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki, írhatsz privit.
2012. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen voltál egyébként?
2012. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Például itt.


Remek lelki szemetes vagyok. Ha szeretnéd kiönteni a fájdalmaid, nyugodtan írhatsz.


21F

2012. márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, mindig ilyen voltam, viszont nem mertem soha elmondani senkinek ami bánt. Nem jó traktálni másokat a gondjainkkal mert mindenkinek van sajátja...inkább segítek másokon,mint magamnak....

de ezzel csak nehezítek magamon, mert kihasználnak és mégúgy sincs senkim

2012. márc. 6. 00:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk privátban, állítólag jó lélekfurkász vagyok :)
2012. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt neten.
2012. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

00:15: Nyugodj meg, ezzel én is pontosan ugyan így vagyok.

Én sem traktálom a gondjaimmal senkit. Csak hát idő közben ez felgyülemlik és robban.

Jobb ezt néha kiengedni valakinek.


Mondtam, ha akarsz erről beszélni írj nyugodtan, meghallgatlak. Jobb dolgom nincs, úgyhogy nem zavar és nem is fárasztasz. :)



21F

2012. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!