Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon tetszik egy lány mit írjak neki először h kezdjek?

Figyelt kérdés
ismerősöm de csak távolabbi,ráírnék chaten de nem tudom hogy kezdjem ? 1-2 beszélgetés után elhívnám randira de addig elkéne jutni.Mikor közöljem vele h tetszik és h közelebbről megakarom ismerni már az elő beszélgetésnél? és mit írjak neki ?16f és a facebook utálók kíméljenek
2012. márc. 6. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
semmit, ismerkedj élőben te szánalmas facebook függő.
2012. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Nekem több lány is tetszik, még se írok nekik semmit.
2012. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Halihó! Hali! Szia! Jó napot! Kezicsókolom! Szewwwaaa!!! Mizu? :)

Kérdezd meg, hogy egyáltalán szeretne e ismerkedni és írd le mellé, hogy te miért akarsz vele ismerkedni...

De amúgy nem tudom.

2012. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!