Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így van/volt ezzel? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van/volt ezzel? 18L

Figyelt kérdés
Úgy éreztétek elfelejtettétek már az illetőt,tovább tudtatok lépni,majd a semmiből jött egy rá emlékeztető zene,vagy emlék,és rögtön visszazuhantok oda,ahonnan nehezen másztatok ki.? Hogy múlhat el ez a rossz,nyomasztó érzés?
2012. márc. 6. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés :S
2012. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Aztán a második ilyenből már könnyebben kilábaltam, a harmadikból még könnyebben és így tovább. Most meg már nem fáj.
2012. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt így.Én rájöttem (az illető közreműködésével) hogy a lány egy kicsit köcsög néha meg flegma.Egy idő után kiábrándultam belőle.Szóval a megoldás erre a problémára az idő.

15/f

2012. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. nagy igazságot mondott !!!!
2012. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra és újra lejátszódó folyamat. Egy idő után ha vissza is tér tompább lesz az érzés és szép lassan elmúlik.
2012. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!