Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnantól számít egy eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól számít egy eset nemi erőszaknak?

Figyelt kérdés

Igazából én nem tekintem annak az esetet, konkrétan behatolás nem történt. Mégis, az egész eléggé felkavart, és valahol mélyen úgy érzem, valamilyen szinten megerőszakolt. Egész este együtt voltunk, sétáltunk, aztán felmentem hozzá. Elvoltunk, beszélgettünk, 9gaget néztünk, nem volt igazán semmi gond. Aztán az ölébe húzott, nem ellenkeztem, végül is már egy ideje találkozgatunk. Elkezdett simogatni, először a combomat, majd a mellemet. Kértem, hogy hagyja abba. Be is fejezte, bár utána is bújt, ölelgetett, úgy nézett rám, mint egy ártatlan kiskutya, nem tudtam nem nevetni annyira édes volt. Aztán kis idő múlva megint elkezdte, mivel miniszoknya volt rajtam, nem volt túl nehéz dolga, a lábam között kezdett el simogatni. Hátulról nyúlt alám, közben másik kezével szorosan magához ölelt. Kértem, hogy hagyja abba, próbáltam lefogni a kezét, csuklójánál fogva próbáltam eltolni magamtól, de nem sok eredménnyel. Behatolt az ujjaival, megujjazott, közben el-elcsukló hangon kértem, hogy fejezze be. Nem tudom, mennyire lehettem meggyőző, lehet, csak azt hitte "megjátszom" h nem akarom, de addig nem hagyta abba, és nem engedett el, míg nem nézett az arcomra. Amikor meglátta, hogy már-már a sírás határán állok, azonnal befejezte, elmondta, hogy nagyon sajnálja, csak elvesztette a fejét. Ezek után azonnal eljöttem, és azóta ezen agyalok. Utána olvastam a neten, olvastam mások történeteit. Ez azokhoz képest igazából semmiség, engem mégis eléggé kiborított, felkavart. Össze vagyok most zavarodva, nem tudom, mit csináljak. Nem tudom, hogy tekintsek erre az egészre, ami történt? Tény, hogy nem erőszakolt meg, maga az aktus nem történt meg, mégis valahogy úgy érzem, erőszak áldozata lettem. Ismerőseimnek nem merek beszélni erről az egészről, ők eddig se nézték jó szemmel, hogy vele folytatok bármiféle viszonyt. Valószínűleg nem értenék meg, hogy én nem tudok rá haragudni. Tudom, hogy nem akart bántani, hiszen a légynek se tudna ártani. Egyszerűen csak elveszítette a fejét. Nem is igazán a kérdés a lényeg, hogy ez most nemi erőszak volt-e vagy nem, sokkal inkább csak azért írtam le, mert egész éjszaka egyedül voltam a gondolataimmal, és csak meg akartam osztani.


20/L


2012. márc. 7. 06:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

Erőszaknak erőszak volt de pl miért nem vágtad fejbe valamivel?

Ezt a történetet vagy kitaláltad vagy te is akartad hogy megujjazzon.

Nem esett jól?

Azóta beszéltetek?

2012. márc. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom mit mondjak.Nem nekünk kell eldönteni.Még te sem tudod eldönteni,hisz azon gondolkozol, hogy végülis vajon azt hitte-e, hogy direkt mondasz nemet.

Miért nem ugrottál el?Miért nem ordítottál egy jó nagyot?Vagy ennyire lebénultál?


De most őszintén:Féltél tőle???

2012. márc. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Figyi! Remélem ez segít neked. De tényleg próbáld meg úgy felfogni, hogy nem tudott uralkodni az ösztönön. Tényleg komolyan mondom férfiként, hogy nehéz megállni főleg, ha már rég nem volt nővel, vagy szóval érted nem segít magán az ember. Elhiszem, gondolom most magadat is okolod, hogy ha nem mentél volna fel vagy ilyesmi, ezen ne magad okold, végül is nem tudhattad hogy ez lesz, de bevallom én sem tudnék uralkodni magamon, ha egy miniszoknyás lány feljönne hozzám, én is próbálkoznék, hiszen ki tudja mikor lesz legközelebb erre alkalom, meg tényleg ilyenkor azt hiszi az ember, hogy csak bátorítani kell a nőt. Nem akart ő rosszat, láthatod, hogy leállt mikor látta, hogy bánt ezzel téged. Ha érzel iránta valamit ülj le, beszéld meg vele, ezt idegenekkel felesleges, max a legjobb barátnőddel, godolom ez segít. Nem hiszem, hogy ez nemi erőszak lenne, csak gondolom te is tapasztalatlan vagy, lehet, ha tapasztaltál volna már néhányszor ilyet, azaz, hogy milyen egy férfi amikor beindul, rátudnád ennek szerintem. Azért tényleg ne búslakodj. Üdv: Egy jóakaród. :)
2012. márc. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Miniszoknyában mész fel hozzá, mégis mit vártál, h fog reagálni? Ha meg nem bízol benne vagy annyira nem ismered, minek mentél fel hozzá? Amúgy ez konkrétan nem erőszak, maximum lelki sérülést szenvedhettél.
2012. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem írtam, hogy nem volt mit tegyek, fejbe vágni bármivel is, vagy hasonló. Talán lebénultam, igazából nem tudom, de az egész nem tartott tovább 1, max 2 percnél. Nincs egy határozott hangom, valahogy sose tudják komolyan venni az emberek, ha mondok bármit is. Egyszerűen csak leblokkoltam, nem is maga a helyzet, sokkal inkább az esetleges következmények miatt, amik hirtelen eszembe jutottak. Nem beszéltem még vele erről, de szeretnék, elég fontos nekem.
2012. márc. 7. 06:47
 6/26 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Akkor beszéld meg vele, és ha úgy érzed ne szégyeld, inkább kerüld a társaságát. De figyi nem azt mondom, hogy minden férfi ilyen, de nyílván beindulnak a hormonok érted? A férfiak ilyenek álltalában, ha egy jó nő ott van szoknyába, persze hogy megkívánja. Csak elhiszem, nem mindegy, hogy hogy teszi a lépést. De amúgy kérdezhetek valamit? Ha nem így közelít lehetett volna valami? Vagy voltál már férfival? Vagy mégis hogy képzeljünk el. Mert tényleg számít, hogy milyen típus vagy, eltérő lehet a feldolgozási időszakod is.
2012. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem történt erőszak , szerintem úgy tudom,hogy az erőszakos elkövetők azt élvezik ,ha a nő vonyít, meg sír, na most amikor ő meglátta, hogy sírsz abbahagyta, ez csak csupán félreértés, nehogy rács mögé dugd, viszont figyelj oda , mert ,ha erőszakos jobban jársz ,ha új pasit keresel.
2012. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Szia minden féleképpen beszéljetek. Teljes mértékben Igazat adok annak a pasinak aki hosszan válaszolt, hogy könnyen beindulnak a pasik...stb. Viszont azt ne felejtsd el,hogy amint meglátta rajtad,hogy ez most nem esik jól neked, abba hagyta és BOCSÁNATOT KÉRT. Tiszteletbe tartotta kérésed, ez csak azt mutassa,hogy fontos vagy neki.
2012. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

Az előttem szólóhoz csatlakozom, s még hozzátenném, hogy a felvezetésben azért ráutaló magatartást tanúsítottál. Bár mondtad, hogy "nem", de elhúzódni nem akartál. Nem álltál fel, nem mentél arrébb. Szabadulni nem akartál az ölelésből. Pedig ha meg akartad volna tenni a srác biztos leállt volna.

Az, hogy nem haragszol rá valószínűleg ennek köszönhető, mert te is érzed, hogy pont annyira vagy vétkes, mint ő.

2012. márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Én is egyetértek..Látta rólad, hogy sírsz,és abbahagyta!Bocsánatot is kért!
2012. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!